⚠️⚠️⚠️ Totální výprodej likvidace skladu - slevu až 50% v celém eshopu. Neváhejte akce je platná po omezenou dobu. ⚠️⚠️⚠️
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Novinky & zajímavosti

Pohovka jako postel

Přijede k vám na svátky rodina a vy je potřebujete někam uložit? Uvolňujete dětem ložnici pro další dětský pokoj a čeká vás spaní v obývacím pokoji? Budete kupovat novou sedací soupravu a občas ji využijete, když budete vy nebo váš partner společensky unaveni? Pak je čas pořídit takovou pohovku, která bude uzpůsobená jak pro každodenní spaní, tak i pro občasné poskytnutí azylu přátelům a rodině.

Pohovka jako postel

Spaní na pohovce může být noční můrou. Jistě jste i vy minimálně jednou zažili jaké to je spát na nepohodlné matraci, která je nějak profilovaná a navíc je potažená kousavým potahem. Tak takto ne. Správná pohovka je taková, která může zastoupit postel a ranní probuzení nebude utrpení. Stop zničeným zádům a složitému rozkládání.

Nevěřte obrázkům, věřte zkušenostem

I kdyby na internetu prodávali sebehezčí a sebelepší sedací soupravu za výhodnou cenu, nikdy ji nekupujte bez možnosti vyzkoušení. Dnes není nic neobvyklého, jít prvně do obchodu a pak tu samou věc koupit přes eshop za přijatelnější sumu peněz.
Musíte si ji řádně vyzkoušet. Sedněte si na ni, lehněte, klidně i poskákejte. Chovejte se k ní tak, jak se k ní budete chovat, až bude stát u vás doma. Lezou děti přes opěradlo a různě po ní šplhají? Skáčou po ní jak na trampolíně? Dělají kotrmelce? Klidně je na nákup vezměte také a nechte je kupovaný nábytek prověřit. Jen tak zjistíte, zda se zrovna pro vás hodí.
Nejen kvůli hygieně, ale také kvůli možnosti výměny, neměla by být spací a sedací část jedna a ta samá plocha.

Měla by vám stačit jedna ruka

Budete spaní na pohovce řešit denně nebo jen občas? Pokud vás čeká její rozkládání každý večer, rozhodně by její rozložení mělo být jednoduché a intuitivní. Žádné západky a zahákování jednotlivých dílů do sebe. Nachystat lůžko by mělo být záležitostí pár minut a ne půl hodinový souboj s kolejnicemi a matrací.

Důležitý je také rozměr

Vybírejte takovou, která po rozložení poskytne plnohodnotný prostor pro dva dospělé lidi. Rozhodně propočítejte i její nosnost. Ideální je 160 Kg a více.

Klady:

Úspora místa. Nepotřebujete umístit další postel
Po rozložení poskytne dvě místa k přespání
Multifunkčnost

Zápory:

Při nepořízení kvalitní pohovky vás mohou bolet záda
Není to postel. Pocit spánku na pohovce je jiný
Pohovka bude součástí vašeho domova několik let. Vybírejte proto velmi pečlivě.

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.