🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Novinky & zajímavosti

Přineste do svého domu barvy roku a ucítíte změnu

Přineste do svého domu barvy roku a ucítíte změnu

Denní světlo se prodlužuje. Venku se začínají střídat teploty. Bývají jak chladné dny, tak i takové, které připomínají první jarní dny. A na ty mnoho z nás velmi těší. Nejen kvůli tomu, že skončí období chřipek, dusivých kašlů a běžných nachlazení. Ale i proto, že jaro je příslibem něčeho nového.

V této části roku, na jaře, většina lidí přechází do jiné práce, plánuje cesty do zahraničí a začíná na ně spořit, rozhoduje se o vážných věcech jako je pořízení rodiny, pouští do staveb domů nebo různých rekonstrukcí. S jarními slunečními paprsky jde všechno líp. A věřte, že to tu bude dříve než byste čekali.

Optimistická korálová, uklidňující medově hnědá

Také se na začátku roku rozhoduje o tom, jak bude vše vypadat. Vybírá se barva roku a tu každoročně vyhlašují společnosti Pantone a Akzo Nobel. Letos zvolilo korálovou a medově hnědou škálu módy, bytových doplňků a maleb na stěnáceh. Pantone je zástupcem pro módu a kosmetiku, Akzo Nobel pak pro prvky interiéru.

Tyto odstíny budou na každém rohu. Proto i vy, se již začněte poohlížet po nových závěsech, kobercích do předsíně či polštářcích na sedací soupravu, abyste na svěží vlně jeli i vy.

Vůně a barvy vždy nějak ovlivňují psychiku člověka. Barvy jsou proto zvolené tak, aby korespondovali s děním ve společnosti. Vychází se studií, z názorů spotřebitelů a shodují se na ní i rady uvedených společností a řada psychologů. Barevná škála vždy něco představuje. Letos je to právě naděje na trochu harmonizace v životě, v jinak uspěchaném světě plném stresu.

Méně je více

Avšak, není nutné začít vše přetvářet. To v podstatě ani není žádoucí. Spíše byste o korálovou a medově hnědou měli doplnit šatník třeba ve formě kabelek, šátků, brýlí a jiných doplňků. V kosmetické taštičce by neměli chybět oční stíny nové kolekce a do interiéru třeba propašujte nové květináče, obraz na stěnu nebo rohož do koupelny. Lze takto vymalovat třeba i jednu stěny v ložnici, kuchyni nebo kdekoliv to bude vhodné. Pořiďte nový přehoz na postel a uvidíte tu optimistickou změnu ve vašem životě.

Vzácná barva

Korálová barva, je barva nacházející i v přírodě, avšak velmi vzácně. Lze ji spatřit v oceánu na korálových útesech. Je to mix oranžové, růžové a červené. Výborně oživí dříve tak oblíbené šedé a bílé interiéry. Nepůsobí násilně. Dokonale se snoubí i se zlatou. Je to velmi rozjasňující optimistická barva.

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.