Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Novinky & zajímavosti

Růžový minimalismus v akci

Růžový minimalismus v akci

Růžová je všestranná a zábavná barva, která se od roku 2012 stává populární a více používanou barvu v interiéru. Není divu, že se tento hravý odstín dostal do paletky letních prázdninových barev. Mnozí z nás stále žijí v domnění, že růžová patří do pokojů malých holčiček, ale naopak. Je možné zvolit několik způsobů, jak do vašeho domovu vnést růžovou a přitom zůstat u stylového a sofistikovaného pocitu. Pokud jste rozhodnutí, že chcete přidat do vašeho interiéru nádech růžové, ukážeme vám několik strategických triků, které vám vykouzlí z vašeho domu okouzlující prostory.

Růžové stěny

Ihned na začátku, prozradíme, jak vložit do vašeho interiéru velkou dávku růžové barvy. Nejlepším, nejjednodušším rozhodnutím bude, vymalovat stěny na růžovo. Ne všechny stěny malujte, postačí jedna či dvě. Malování stěny na růžovo, je skvělé rozhodnutí, zvláště pokud zvolíte načervenalý odstín, který byste měli kompenzovat tmavším dekorem. Například zelenými rostlinami a tmavými doplňkami, jako jsou tmavé polštáře a sedací soupravy.

Růžový stůl? Ano a klidně hned dvakrát

Nechcete se pouštět do malování růžových zdí? Nevadí, i zde je nějaké řešení. Jedna z nejrychlejších možností, jak mít doma nádech něžné růžové je, použití růžových stolů. Ať už konferenčních, jídelních či televizních. I tyto možnosti se dostaly na žebříček chtěných dekorací v růžovém stylu. Koneckonců, správné smíchání barev ve vašem interiéru v růžovo-mosazných tónech  vytvoří ideální a zajímavou kulisu.

Textilie

Můžete také v domě vytvořit krásné růžové hody pomocí polštářů a ložního prádla. Textilie ve světle růžové, mohou být použity v kombinaci s šedou, černou nebo bílou. Zkuste také vyzkoušet růžové závěsy, zvláště pokud zvolíte čisté závěsy bez vzorů, bude váš pokoj zářit čistotou a něžností. Nebo buďte odvážní a pořiďte si světle růžovou sedací soupravu. Jestliže jste se rozhodli pro poslední možnost, vyvažte růžovou pohovku bílými polštáři s potiskem různých jednoduchých tvarů měděné barvy.

Dlaždičky

Nakonec, jestliže chcete vyniknout svou neobyčejností, můžete přistoupit k růžové jiným směrem a dovolit svým myšlenkám, aby experimentovaly s růžovými dlaždicemi. Dlaždice mohou být použity na koupelnové stěny, ale i do suterénu, nebo do kuchyně za sporák.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.