🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Novinky & zajímavosti

Sedací vaky

Chystáte se ke koupi sedacího vaku, ale tápete o modernosti, výhodách a nevýhodách? Tento všestranný kousek nábytku, je označovaný jako nábytek budoucnosti a to z důvodu modernosti a přínosům pro zdraví.

Sedací vak a jeho všestranné využití

Jedním z hlavních přínosů sedacích vaků je pohodlnost. Vaky se samy formují podle vašeho tvaru těla a poskytují dokonalou ergonomickou podporu a odpočinek. Tudíž se nemusíte obávat bolavých zad nebo ztuhlých nohou, protože povrch je dostatečně měkký a pevný. Polystyrenové kuličky uvnitř vaku zajistí pohodlnost a zdravý odpočinek. A co je velmi výhodné? Že náplň ve vaku lze jednoduše doplňovat, nebo naopak odebírat.

Mylné informace

Mnoho lidí se domnívá, že sedací vaky jsou velmi nákladné a nestojí za případnou investici. Faktem je, že ve srovnání s ostatním nábytkem jako je sedací souprava nebo křeslo, může vak váš rodinný rozpočet mile překvapit. A to také platí pro jednoduchou údržbu, lehkou manipulaci a nežádoucí montáž.

Pro domácnost i kancelář

Sedací vaky, jsou k dispozici v různých provedeních, stylech i velikostech. Tudíž jsou ideální jak pro domácnost, tak i pro kancelářské prostory. Vybírat můžete podle vámi zvolených specifikací s vaší oblíbenou barvou.

Nebo jen jako domácí dekor?

Připadá vám vaše domácí dekorace neúplná? Zkuste dosavadní dekoraci oživit sedacím vakem Wave, který vám, vašim blízkým a dětem poskytne ty nejpohodlnější chvíle. Sedacím vakům nejvíce sluší rohové místa v domě, nebo místa kde rádi relaxujete.

Šetrné k životnímu prostředí

Většina nábytku po celém světě, je vyráběna ze dřeva. Což znamená, že ročně přijdou lesy o miliony stromů. Sedací vaky jsou vyrobené z tkaniny a polystyrenových kuliček a žádná jejich část není vyrobena ze dřeva. Nákup tohoto typu nábytku znamená, že svým způsobem přispíváte k ochraně životního prostředí.

Údržba sedacího vaku

  • Pokud se rozhodnete vaky umístit venku, uchovávejte jej v oblastech stínu. Například pod pergolou nebo markýzou. Nadměrné sluneční záření může způsobit blednutí a po určitém čase i poškození tkanin.

  • Při dlouhodobém nepoužívání skladujte vak na suchém a chladném místě.

  • Při znečištění vrchního materiálu použijte jen měkký štětinový kartáček s jemným mycím prostředkem. Nejlépe však jádrovým mýdlem.

  • V žádném případě nepoužívejte agresivní čistič.

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.