Prima magazín

Vydáno: Autor: Nikola Klementová

Chystáte se ke koupi sedacího vaku, ale tápete o modernosti, výhodách a nevýhodách? Tento všestranný kousek nábytku, je označovaný jako nábytek budoucnosti a to z důvodu modernosti a přínosům pro zdraví.

Sedací vak a jeho všestranné využití

Jedním z hlavních přínosů sedacích vaků je pohodlnost. Vaky se samy formují podle vašeho tvaru těla a poskytují dokonalou ergonomickou podporu a odpočinek. Tudíž se nemusíte obávat bolavých zad nebo ztuhlých nohou, protože povrch je dostatečně měkký a pevný. Polystyrenové kuličky uvnitř vaku zajistí pohodlnost a zdravý odpočinek. A co je velmi výhodné? Že náplň ve vaku lze jednoduše doplňovat, nebo naopak odebírat.

Mylné informace

Mnoho lidí se domnívá, že sedací vaky jsou velmi nákladné a nestojí za případnou investici. Faktem je, že ve srovnání s ostatním nábytkem jako je sedací souprava nebo křeslo, může vak váš rodinný rozpočet mile překvapit. A to také platí pro jednoduchou údržbu, lehkou manipulaci a nežádoucí montáž.

Pro domácnost i kancelář

Sedací vaky, jsou k dispozici v různých provedeních, stylech i velikostech. Tudíž jsou ideální jak pro domácnost, tak i pro kancelářské prostory. Vybírat můžete podle vámi zvolených specifikací s vaší oblíbenou barvou.

Nebo jen jako domácí dekor?

Připadá vám vaše domácí dekorace neúplná? Zkuste dosavadní dekoraci oživit sedacím vakem duo, který vám, vašim blízkým a dětem poskytne ty nejpohodlnější chvíle. Sedacím vakům nejvíce sluší rohové místa v domě, nebo místa kde rádi relaxujete.

Šetrné k životnímu prostředí

Většina nábytku po celém světě, je vyráběna ze dřeva. Což znamená, že ročně přijdou lesy o miliony stromů. Sedací vaky jsou vyrobené z tkaniny a polystyrenových kuliček a žádná jejich část není vyrobena ze dřeva. Nákup tohoto typu nábytku znamená, že svým způsobem přispíváte k ochraně životního prostředí.

Údržba sedacího vaku

  • Pokud se rozhodnete vaky umístit venku, uchovávejte jej v oblastech stínu. Například pod pergolou nebo markýzou. Nadměrné sluneční záření může způsobit blednutí a po určitém čase i poškození tkanin.

  • Při dlouhodobém nepoužívání skladujte vak na suchém a chladném místě.

  • Při znečištění vrchního materiálu použijte jen měkký štětinový kartáček s jemným mycím prostředkem. Nejlépe však jádrovým mýdlem.

  • V žádném případě nepoužívejte agresivní čistič.

 

Náš blog tvoří Nikola. Článek pro Vás napsala Nikola. Jmenuji se Nikola K. a jsem nezávislým copywriterem a redaktorem pro mnoho internetových magazínů. Miluji slova a hraní s nimi. Pokud se zrovna nevěnuji své kouzelné malé dceři, píši různorodé články. Psaní článků se stalo mou vášní, stejně jako cestování a má skvělá rodina.

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz