🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Novinky & zajímavosti

Co o vás říká výběr toho, na čem rádi sedíte?

O sezení moc nepřemýšlíme, prostě ho děláme. Každý máme své polohy sezení, ke kterým obvykle tíhneme. Víte o tom, že nejen jak sedíme, ale i na čem rádi sedíme, říká mnoho o naší osobnosti? Pojďte s námi zjistit, co o vás říká váš oblíbený nábytek.

Židle

Pokud je vaším nejoblíbenějším kusem k sezení klasická jídelní židle, jste tradiční člověk, který většinou nemá žádné speciální požadavky. Dokážete si zkrátka vystačit s tím, co je. Máte rádi posezení u stolu s rodinou či v přáteli v restauraci. Při sezení na židli je vám pravděpodobně nejlépe v přirozené poloze se založenýma rukama v klíně.

Křeslo ušák

Milujete ušáky? Pak jste také milovníci pohodlí a kvalitního odpočinku. Ušák vás při sezení obejme a vy můžete relaxovat. Jste nejspíš knihomolové, kteří milují mít svůj malý koutek ke čtení. A k tomu je ušák ideální!

Houpací křeslo

Nejspíš jste ti, co rádi vzpomínají na své dětství u babičky, kde houpací křeslo nesmělo chybět. Máte rádi historii a starožitné kousky, proto nesmí houpací křeslo chybět ani u vás doma. Umíte ocenit kvalitu, na kterou si potrpíte. 

Barová židle

Barové židle chce mít doma každý, kdo rád hostí návštěvy a místo chození do baru si radši užije bar u sebe doma. Vaši kamarádi vědí, že u vás se vždycky budou cítit vítání. Jste extroverti a je s vámi zábava.

Závěsné křeslo

Rádi trávíte čas venku a jste spíš přírodní typ? Milujete jaro a léto? Pořiďte si závěsné křeslo, které je přímo pro vás. Při sezení v závěsném křesle na vaší zahradě si skvěle odpočinete.

Herní židle

Pro každého gamera je nejoblíbenějším kusem nábytku jeho herní židle. Jste hráči, co rádi vyhrávají a dopřávají si kvalitní pohodlí. Jste moderní lidé, kteří vědí, co je trendy. Pokud ale trávíte u počítače několik hodin denně, měli byste si dávat pozor, abyste věnovali dostatek času i svým blízkým.

Sedací vak

Duší jste pořád dítě. Dělá vám radost, když můžete skočit do sedacího vaku, ve kterém se cítíte nejpohodlněji. Tento kus nábytku nechybí doma nikomu, kdo má rád netradiční design. Ve vaku nemusíte ani přemýšlet nad tím, jakou zaujmout pozici sezení. Sednete si tak, jak je to pro vás přirozené.

Pohovka

Jste introvertní typ, který raději než večer venku tráví čas doma se svou rodinou. Na pohovku se totiž vejdete všichni. Ze svého obýváku si rádi děláte kino a filmový nebo seriálový maraton nikdy neodmítnete. Jste pohodáři, se kterými druzí rádi tráví čas.

 

Tip: Ať už raději sedíte na pohovce nebo dáváte přednost ušáku, zkuste se na chvilku zastavit, sednout si na vaše oblíbené místo a přečíst si knížku. Níže naleznete seznam 10 bestsellerů z minulého roka.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.