🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Tvoříme Primadomov

Bydlení zařízené v minimalistickém stylu vás okouzlí svou jednoduchostí

Bydlení zařízené v minimalistickém stylu vás okouzlí svou jednoduchostí

Stále více lidí nachází zalíbení v minimalistickém stylu, který je typický svou jednoduchostí. Interiéry zařízené v tomto duchu jsou příjemně čisté a vzdušné, protože zde není přemíra zbytečností nebo nábytku, který ve skutečnosti ani nepotřebujete. Není se čemu divit, že bydlení v minimalistickém stylu oslovuje čím dál větší počet z nás.

 

Co víte o minimalistickém stylu?

A teď ruku na srdce: co víte o minimalistickém stylu? Velmi často je spojován s bohémským stylem života. V tomto stylu nemá místo přeplácanost, naopak sází na jednoduchost, nenáročnost a čistotu. Jestliže si chcete v minimalistickém stylu zařídit svůj domov, pak se připravte na to, že se budete muset vzdát zbytečností a přebytečných věcí, které vás jen omezují a zatěžují.

Žádné lapače prachu

V mnoha českých domácnostech se rozmohl takový nešvar v podobě nejrůznějších doplňků, které nám zdobí poličky, máme jich plné vitríny, stavíme je na noční stolky, nechybí ani mezi knížkami v knihovnách. Zkrátka máme doma tzv. lapače prachu, na kterých se jen usazuje špína, ale ve finále jsou tu navíc. Nepotřebujeme je. Minimalistický styl nic takového nezná. Interiéry zařízené v tomto duchu jsou strohé a jednoduché. A právě v tom je jejich největší kouzlo.

Kvalita na prvním místě

Hodně lidí si myslí, že se jedinci pro minimalistický styl rozhodují proto, že chtějí ušetřit peníze za vybavení domácnosti. Ve skutečnosti je to spíše naopak. Minimalisticky pojaté bydlení sází na kvalitu před kvantitou. Jednotlivé kousky nábytku tak mohou být skutečně špičkové kousky, které třeba nebyly zrovna nejlevnější. V obývacím pokoji tak může dominovat luxusní pohovka, která si na sebe strhne veškerou pozornost. V ložnici se pak může vyjímat moderní postel.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.