⚠️⚠️⚠️ Totální výprodej likvidace skladu - slevu až 50% v celém eshopu. Neváhejte akce je platná po omezenou dobu. ⚠️⚠️⚠️
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Tvoříme Primadomov

Černá sedačka se bude u vás doma báječně vyjímat. Známe důvody, pro které její pořízení stojí za to

Černá sedačka se bude u vás doma báječně vyjímat. Známe důvody, pro které její pořízení stojí za to

Černá sedačka je pro někoho doslova jako z jiného vesmíru, pro jiného je to zase typický prvek moderně zařízeného bydlení. Možná i vám sedačka laděná do havraní barvy učarovala a vy nyní váháte, jestli je její pořízení skutečně dobrý nápad. A víte co? Za nás rozhodně! Proto jsme si pro vás připravili pádné důvody, které vás okamžitě přesvědčí o tom, že černá sedačka bude u vás doma středobodem veškeré pozornosti!

Černá sedačka není žádný strašák. Pro tyhle důvody si ji zamilujete i vy!

Chcete žít jako bohém? Pořiďte si černou sedačku! Toužíte si svůj domov zařídit moderně, vkusně a nadčasově? V tom případě je havraní odstín sedací soupravy přesně tím, co potřebujete! Líbí se vám minimalistický styl? Pak věřte, že i jemu bude černá sedací souprava náramně slušet! Teď už ale na nic nečekejme a pojďme se společně podívat na důvody, pro které černá sedačka rozhodně stojí za úvahu!

Důvod první: dá se zkombinovat s kteroukoli jinou barvou

Každý z nás chce svůj domov zařídit vkusně a tak, aby působil nejen líbivě, ale i útulně. Není se čemu divit, že má mnoho z nás strach, že špatně zvolené barvy, které k sobě vůbec neladí, celkový dojem pokazí a veškerá naše snaha tak přijde vniveč. S černou sedačkou se ale ničeho bát nemusíte – i když se stane dominantou pokoje, rozumí si prakticky s kteroukoli jinou barvou, takže odpadají obavy, že vsadíte na nějakou nevhodnou kombinaci.

Důvod druhý: snadno k ní dokoupíte křesla

I když na začátku bude váš obývací pokoj zdobit pouze černá sedačka, pakliže později dospějete k názoru, že potřebujete ještě další místa k sezení, budete mít výběr křesla o to jednodušší, protože k černé sedací soupravě se hodí cokoli – ať budou mít vaše nová křesla jakýkoli vzor či barvu.

Důvod třetí: není na ní vidět nepořádek a znečištění

Do karet černé sedačce hraje i fakt, že na ní není oproti jiným barvám tolik vidět, když se náhodou někde zašpiní, nebo když se někde objeví nějaké to smítko. Černá barva je skvělá v tom, že toho umí hodně skrýt, takže nějaký ten flíček od nanuku nebo čokolády? To se hravě schová!

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.