Prima magazín

Vydáno: Autor: Sandra Franerová

Hodně věcí, málo místa? Vaše domácnost potřebuje vestavěné skříně!

Otázku úložných prostorů řeší nespočet domácností. Možná i vy často bědujete nad tím, kolik máte věcí a jak málo místa je u vás v domácnosti pro jejich uložení. Pokud často řešíte nedostatek úložného prostoru a doma se vám hromadí věci, pro které jednoduše nemůžete najít žádné útočiště, pak známe jedno skvělé řešení: vestavěné skříně! Ty jsou vhodné i do domácností, kde není místa na rozdávání.

Vestavěné skříně jsou skvělá investice

Na vestavěné skříně můžete myslet již při samotném zařizování bytu, stejně tak si je ale můžete pořídit do již zařízené domácnosti. Jejich velkou výhodou je fakt, že si pro sebe nenárokují zbytečně moc místa, naopak si s prostorem dokážou báječně vyhrát. Neochudí vás o cenné centimetry, ale vyřeší za vás otázku úložných prostorů.

Kam všude se hodí?

Vestavěné skříně jsou velmi častou součástí předsíně. Pokud bydlíte v panelovém bytě, pak určitě máte na chodbě vestavěnou skříň - a pokud ne, měli byste o ní uvažovat! Šikovné skříně se ale hodí i kamkoli jinam v domácnosti - své místo si najdou v dětském pokojíčku, umístit je můžete i do ložnice nebo do šatny, můžete-li se pyšnit takovým luxusem.

Jaké jsou výhody vestavěných skříní:

• nabízí spoustu úložného prostoru
• nezabírají příliš mnoho místa v interiéru
• dají se umístit prakticky kamkoli
• hodí se do již zařízených domácností, tak i do těch, které teprve budete zařizovat
• velké množství designů
• možnost umístit na dveře zrcadlo

Jaký vybrat materiál?

Při vybírání nábytku je materiál první věc, kterou sledujeme. Určitě můžeme doporučit masivní dřevo, které je krásné na pohled, pyšní se vysokou odolností a poměrně dlouhou životností. Vestavěné skříně se mohou vyrábět i z levnějších materiálů, například z dřevotřísky - sice na tom ušetříte, ale skříně toho méně vydrží.

Náš blog tvoří Sandra. Článek pro Vás napsala Sandra. Jsem obyčejná žena, která si ráda plní sny. Psaní mě vždy bavilo. Už jako malá holka jsem neustále ležela v knihách a tzv. psala do šuplíku. S vytvářením různorodých textů se již nějakou dobu zabývám. V současné chvíli jsem doma s dvěma dětma, dcerkou Lilienkou a synem Kiliankem, a tak je pro mě tento koníček, příjemným zpestřením dne. Ráda se věnuji různorodým tématům, protože obohacují i mě samotnou.

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2021 primazidle.cz