🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Tvoříme Primadomov

Jak obnovit interiér maličkostmi

Jak obnovit interiér maličkostmi

Každý interiér čas od času potřebuje změnu. Můžete se snažit sebevíce, ale i ten nejdokonaleji zařízený pokoj se jednoho dne okouká - barvy na zdech vyblednou, uspořádání nábytku vám přestane vyhovovat, obrázek na zdi ztratí šmrnc. Ne nadarmo se říká, že změna je život, tak proč si něčím novým, neokoukaným a originálním neoživit interiér, který vás začal nudit? Potřebujete-li inspiraci, pak jste tady správně!

Někdy stačí málo a interiér prokoukne

Někdy opravdu stačí jen velmi málo k tomu, aby interiér začal působit jinak. Nemusíte se pouštět do drastických přeměn nebo časově - a možná i finančně - náročných změn. Našli jsme pro vás několik fíglů, které promění interiér snadno, rychle a za pár korun. Chcete vědět více? V tom případě čtěte dál!

(Ne)tradiční úložné prostory

Úložné prostory se vždycky hodí, nemáme pravdu? I vy určitě najdete něco, pro co ještě nemáte to pravé místo - ať už to budou knihy, fotografie, drobné dárky nebo suverény z cest. Vhodné jsou proto poličky nebo otevřené skříňky, díky kterým rázem získáte úložný prostor navíc, jenž bude zároveň ozdobou místnosti.

Aby prostor nepůsobil až příliš dokonale, protože čeho je moc, toho je příliš, zkuste jednotlivé police pověsit na zeď cik cak - třeba jednu trochu výš, druhou zase níž. Rázem tak vytvoříte plastický dojem, který je neokoukaný a místnost rázem oživí.

Osobitá dekorace mající kouzlo

Chcete-li rychlý, jednoduchý a účinný trik na ozvláštnění prostoru, vsaďte na fotografie. Ty mohou mít jakoukoli podobu - od drobných fotek postavených na poličce, přes větší fotografie na plátně až po dominantní fototapetu, která se určitě stane originální a dech beroucí dekorací.

Živé maličkosti k veselosti

A co třeba květiny? Máte nějaké ve své domácnosti? Pokud ne, pak věřte, že je to obrovská škoda! Květiny jsou totiž nejen estetickou, ale i praktickou dekorací. Jejich úkolem není jen oživit a zkrášlit interiér, ale postarají se i o vyšší kvalitu vzduchu. Vyhrát si s nimi můžete na sto plus jeden způsob, umístit se dají na poličku, pověsit je můžete a zeď, postavte je na okenní parapet nebo s nimi oživte konferenční stůl. Možností je spousta, stačí si vybrat!

Cesta proti proudu

Napadlo vás někdy využít každodenní věci jiným způsobem, nežli ke kterému jsou primárně určeny? Může se jednat o cokoli, co každý den běžně používáte, ale tentokrát byste to zkusili jinak. Co třeba taková židle? Běžně slouží k sedání, ať už u jídelního stolu nebo při práci s počítačem. V interiéru ji ale můžete použít i jako odkládací prostor. Rozmanitě členěná židle, která může být klidně starožitného designu, určitě oživí váš interiér a poslouží pro odkládání oblečení.

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.