🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Tvoříme Primadomov

Jak využít skříň na maximum

Slevy. Výhodné nabídky koupě, akce 2+1 zdarma. Podobná lákadla se na nás sypou každý den z televize, rádia a novin. Projdete se po obchodním centru a v každé výloze visí poutače vybízející návštěvu daného obchodu. Pak je velmi obtížné odolat a nic nekoupit.

Jak využít skříň na maximum

Většinou to začíná nevinně. Přijde jaro a my zjistíme, že kabát z loňska je nám nějak těsný v pase nebo se nehodí pro nadcházející trend. Vyrazíme do města a ponoříme se do víru nákupu. Hledáme pečlivě, až najdeme vhodný svršek. Ale! Ke kabátku jsou zapotřebí nové boty, kožená kabelka, nějaký vhodný šátek na krk. Tady ten propínací svetřík je velmi pěkný a k těmto kalhotám se dokonale hodí. Nakonec odcházíte domů ne s jednou malou taštičkou, jak bylo v plánu, ale jste obtěžkáni množstvím nejrůznějších nákupních balíčků. Poznáváte se? Připomíná vám to vaše nákupy?

Jenže kam to vše uložit? Šatní skříň má také své kapacity. Přesto je vždy řešení. Musíte využít každý kout a prostor, jež vám nábytek nabízí. Mnoho lidí využívá pouze naddimenzované police a tyče od výrobce. Napadlo vás využít i dno a dveře?

Nejde jen o prostor, ale i o způsob jeho využití a utřídění obsahu.

• Šátky neskládejte do komínků. Nejlépe uděláte, pokud je pověsíte na věšák. To samé proveďte s šály a kravatami.

• Sezónní věci jako čepice a rukavice schovejte do uzavíratelné krabice.

• Přitlučte si hřebíček či háček na vnitřek dveří a zavěste na něj kabelku. Můžete se poohlédnout i po různých organizátorech. Především na zahraničních eshopech je toho spousta a za velmi nízkou cenu.

• Zavěste na háček věšáku druhý pomocí očka z drátku. Dvojitá řada pojme více prádla.

• Pokud jste milovnicí klobouků, ukliďte je do speciální krabice na klobouky. Zachováte jejich přirozený tvar a navíc na víko krabice můžete opět něco položit.

• K tyči přikupte přídavnou poloviční šatní tyč a pověste na ni kalhoty. Uvolníte si tak jeden komínek na poličce.

• Na dno skříně vyskládejte krabice na sebe a na jejich víka lze položit třeba batoh.

• Kousky oblečení, které aktuálně nenosíte, ale ani je nechcete vyhodit, vložte do vakuových pytlů. Perfektně ušetří až 2/3 místa. Zkuste to a sami uvidíte, že se skříň provzdušní.

Rada na závěr: Zbavte se všeho, co je potrhané, vyšisované, beztvaré a co už tak nějak okousal zub času. Vytahané flekaté tričko nesluší ani krásné modelce.
Nakupujte s mírou a vždy přemýšlejte nad tím, zda kousek na věšáku unosíte. Stát se shopaholikem je víc než snadné.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.