Prima magazín

Vydáno: Autor: Nikol Blahová

Podle čeho vybírat obklady do koupelny? Poradíme!

Určitě se shodneme na tom, že koupelna patří mezi nejvytíženější místnosti v každé domácnosti. Nejenže od ní očekáváme, že nám bude plnohodnotně sloužit po praktické stránce, velmi často na ni klademe i poměrně vysoké nároky i co se týče jejího vzhledu. Pakliže právě rekonstruujete, zařizujete úplně novou koupelnu nebo jste jen dospěli k názoru, že je ten správný čas na změnu, možná uvažujete nad tím, jaké obklady do své koupelny zvolit – a v tom případě jste tady správně, protože my vám s výběrem obkladů rádi pomůžeme!

Jaké obklady do koupelny vybrat? Není to tak jednoduché!

Většina lidí si myslí, že vybrat obklady je otázka deseti minut. Často k tomu přistupují stylem: přijdu, prohlédnu, vyberu a jdu. Pakliže si ale chcete být opravdu jistí, že jste do své koupelny vybrali vhodné obklady, pak byste si měli dát s výběrem záležet. Pamatujte, že zařízení domova toho o vás hodně vypovídá, proto s výběrem nespěchejte a klidně si dejte na čas.

Jaké rozměry jsou ideální?

Na trhu se s obklady do koupelny doslova roztrhl pytel a to nejen co se týče jejich designu, ale i co se týče jejich rozměrů. Narazit tak můžete jak na malé, tak i na velké obklady a není se čemu divit, že vám z toho půjde hlava kolem. Dávno odzvonilo dobám, kdy lidé dávali přednost malým obkladům, v současné době stále více z nás sází na větší rozměry. Jestli vám můžeme doporučit, vyberte do své koupelny spíše větší obklady, které přeci jen působí více moderně a nadčasově.

Jaký design je ten nejlepší?

Volba obkladů se z největší části týká především jejich designu, protože co si budeme nalhávat – mnohem více nežli velikost obkladu nás zajímá, jak daný obklad vypadá, protože díky jejich designu naše koupelna může získat úplně jiný šmrnc. Dejte si ale pozor – není umění jako umění, některé obklady sice vypadají pěkně na malém kousku prostoru vystaveného v obchodě, ale pokud byste jimi obložili celou koupelnu, byla by to pěkná divočina. Konkrétní design samozřejmě záleží jenom na vás, právě tady ale doporučujeme dbát maximální opatrnosti – přece to doma nechcete mít jako v cirkusu, ne?

 

Náš blog tvoří Nikol. Článek pro Vás napsala Nikol. Jsem milující maminkou malé princezny a zároveň nadšený pisálek, který našel svůj správný směr v psaní textů. Nejčastěji mě najdete u notebooku s prsty na klávesnici. Nejraději měním myšlenky ve slova, skládám věty, tvořím texty. Pokud u sebe zrovna nemám notebook, zapisuji texty do mobilu nebo se vracím ke staré dobré technice: tužce a papíru. Žádný styl psaní mi není cizí, protože všechny v sobě mají nějaké kouzlo. Jsem ráda, že mohu prostřednictvím svých článků předat čtenářům nejen zajímavé informace, ale vždy i kousek sama sebe.

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz