🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Tvoříme Primadomov

Podle čeho vybírat obklady do koupelny? Poradíme!

Podle čeho vybírat obklady do koupelny? Poradíme!

Určitě se shodneme na tom, že koupelna patří mezi nejvytíženější místnosti v každé domácnosti. Nejenže od ní očekáváme, že nám bude plnohodnotně sloužit po praktické stránce, velmi často na ni klademe i poměrně vysoké nároky i co se týče jejího vzhledu. Pakliže právě rekonstruujete, zařizujete úplně novou koupelnu nebo jste jen dospěli k názoru, že je ten správný čas na změnu, možná uvažujete nad tím, jaké obklady do své koupelny zvolit – a v tom případě jste tady správně, protože my vám s výběrem obkladů rádi pomůžeme!

Jaké obklady do koupelny vybrat? Není to tak jednoduché!

Většina lidí si myslí, že vybrat obklady je otázka deseti minut. Často k tomu přistupují stylem: přijdu, prohlédnu, vyberu a jdu. Pakliže si ale chcete být opravdu jistí, že jste do své koupelny vybrali vhodné obklady, pak byste si měli dát s výběrem záležet. Pamatujte, že zařízení domova toho o vás hodně vypovídá, proto s výběrem nespěchejte a klidně si dejte na čas.

Jaké rozměry jsou ideální?

Na trhu se s obklady do koupelny doslova roztrhl pytel a to nejen co se týče jejich designu, ale i co se týče jejich rozměrů. Narazit tak můžete jak na malé, tak i na velké obklady a není se čemu divit, že vám z toho půjde hlava kolem. Dávno odzvonilo dobám, kdy lidé dávali přednost malým obkladům, v současné době stále více z nás sází na větší rozměry. Jestli vám můžeme doporučit, vyberte do své koupelny spíše větší obklady, které přeci jen působí více moderně a nadčasově.

Jaký design je ten nejlepší?

Volba obkladů se z největší části týká především jejich designu, protože co si budeme nalhávat – mnohem více nežli velikost obkladu nás zajímá, jak daný obklad vypadá, protože díky jejich designu naše koupelna může získat úplně jiný šmrnc. Dejte si ale pozor – není umění jako umění, některé obklady sice vypadají pěkně na malém kousku prostoru vystaveného v obchodě, ale pokud byste jimi obložili celou koupelnu, byla by to pěkná divočina. Konkrétní design samozřejmě záleží jenom na vás, právě tady ale doporučujeme dbát maximální opatrnosti – přece to doma nechcete mít jako v cirkusu, ne?

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.