🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Tvoříme Primadomov

Vyrobte si originální dekorace

Připadá vám, že váš byt je už okoukaný? Celé měsíce jste do něj nic nového nepořídili. Na stole leží stejný ubrus, na okně čeká na žíznivé květiny jediná vázička, kterou jste si kdy pořídili. Obraz nad kuchyňským stolem je už za ta léta okoukaný a svícny na svíčky se sklánějí pod nánosem prachu. Na vás to doma vše pak padá, upadáte do deprese a ani nemáte chuť si někoho pozvat na kávu.

Vyrobte si originální dekorace

Chce to změnu. Pořiďte si něco nového. I kdyby to byla maličkost. Udělá vám to radost a vnese nový vzduch do všedních dnů. Koupit můžete nové utěrky, pěknou sošku nebo vyměnit uschlou rostlinu na chodbě.

Pokud však nechcete zbytečně utrácet nebo vám zrovna nezbývají finance, ale přesto potřebujete něco udělat, můžete si vyhradit jedno odpoledne a něco hezkého vyrobit. Stačí na to pár maličkostí, které hravě najdete v šuplíku. A je dost pravděpodobné, že vámi vyrobený kousek, přinese toho klidu a štěstí mnohem více, než věc koupená v obchodě, která nemá žádnou duši.

Svícnů není nikdy dost

Na tuto dekoraci jsou hlavně potřeba zavařovací sklenice. Aktuálně žádnou nemáte? Běžte do lednice a dojezte otevřené okurky. Sklenici je potřeba odmastit a dokonale vyčistit. Nachystejte si lepidlo. Stačí i to obyčejné v tubě. Provázek, stuhu nebo třeba lýko. Cokoliv co máte v podobě provázku. A teď už stačí jen vymyslet vzor a lepit.

Naneste lepidlo na kousek plochy, nenatírejte sklenici celou, umazali byste se a výsledné dílo by bylo ulepené. Provázek omotávejte těsně nad sebe. Vzor by měl být co nejjednodušší. Něco ve stylu tři řady, mezera, řada, mezera, tři řady a tak stále dokola. Můžete ji tak ozdobit po celé délce nebo jen do poloviny. Fantazii se meze nekladou.
Vyrobte víc kusů. Působí to vždy lépe. Postavte je vedle sebe na okno nebo na stůl. Bude to vypadat vážně nádherně.

Láhev od vína si schovejte

Třídíte odpad nebo vše vyhazujete na jednu hromadu? A najdete jednu láhev vína? Svým tvarem je ideální k dalšímu použití. Odstraňte etikety a umyjte. Můžete ji používat jako vázičku na růži, tak jak je anebo ji lehce přizdobit a udělat z ní tak originální kus.

Velmi hezky vypadá drátování. Stačí tenký drátek, který různými způsoby obmotáte kolem hrdla láhve. Můžete přidat i ucho. Vázička bude působit rustikálně. Pokud máte fix na sklo, použijte je a láhev pomalujte, čím vás napadne.

Až vás někdo příště obdaruje růží, usušte ji a dekorace je hned na světě. A vydrží opravdu dlouho.

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.