Potřebujete poradit? Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00   +420 466 566 060
Doprava zdarma

Sedací pytel Euroball

2 190 Kč
Dostupnost: ? 4 - 6 týdnů
Seznam přání Kód produktu: P6594

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Sedací pytel Euroball

Sedací pytel Euroball potěší nejen mále, ale možná ještě více i velké fotbalisty a fanoušky kopané. Jeho tvar je dokonale poddajný a ať už je vaše oblíbená poloha při fandění jakákoliv, pytel Euroball ji vám umožní, a to díky praktickému vytvarování. Tento model sedacího pytle je navíc větší variantou, a to vhodnou jak pro dospělé, tak pro děti na hraní.


Sedací pytel Euroball má tvar zploštělé koule, proto se při dosednutí uzpůsobí a dokonale obejme vaše tělo. Pytel se díky kulovému tvaru ve středu propadá, čímž vytváří komfortní, a pro děti zcela bezpečné okraje. S tvarováním měkkého a lehkého polystyrenu uvnitř pytle si poradí i velmi malé děti. Tento model je potažen odolnou eko kůží. Díky tomu splňuje nejpřísnější hygienické požadavky, zejména pak co se koncentrace prachu týče. Syntetickou kůži stačí jednoduše otřít.


Potah sedacího pytle Euroball je tedy vyroben z eko kůže, která je pevná a odolná. Výplň křesla poté tvoří kuličkový polystyren, který lze snadno přesypávat. Ceněnou výhodou je také samostatný otvor a dvojitý uzávěr pro doplnění nebo odebrání výplně, tak abyste si tvrdost sezení mohli zcela přizpůsobit.


Euroball tedy nabízí:

  • polystyrenovou výplň
  • maximální přizpůsobení
  • pohodlí
  • vysokou nosnost
  • prostorné sezení
  • praktické tvarování

Parametry zboží

Výška 55 cm
Šířka 90 cm
Hloubka 90 cm
Nosnost 120 kg
Váha 6,1 kg
Materiál eko kůže
Barva / Dekor bílá/černá

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Podobné produkty

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.