Úvod / Sedací vaky / Designové sedací vaky

Designové sedací vaky

Kombinace jednoduchých interiérových dekorů a pestrých doplňků stále táhne. Pokud na ni vsázíte i vy, jste tu správně – designové sedací vaky s nepřehlédnutelným oboustranným potiskem dokonale rozbijí jednolitý prostor. Hodí se tak nejen do dětských pokojů, ale i do stylově zařízených kanceláří a obýváků.

3 produktů
splňuje kritériaJestliže si nevyberete z naší nabídky jednobarevných sedacích pytlů Perfekt a Comfort, zřejmě prahnete po něčem vizuálně poutavějším. A právě pro vás je tu kategorie designových sedacích vaků s oboustranným pestrým potiskem. Ty jsou určeny pro použití v interiéru, kde nabídnou královský prostor 189×140 cm. Za pomoci polohovacích popruhů si z nich jednoduše vytvoříte gauč s opěrákem.

Sedací vak z této kolekce vám tak nabídne dokonale univerzální podložku jak pro povalování u televize, tak pro posezení s přáteli. Pokud byste si rádi pořídili spíše vak, který vám nahradí křeslo, doporučujeme kolekci Lumin Chair či OutBag. Hledáte-li model, který můžete používat i venku, podívejte na další sedací vaky z naší nabídky, jistě si vyberete.

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz