Úvod / Sedací vaky / Sedací vaky Duo

Sedací vaky Duo

Dvoubarevné sedací vaky Duo perfektně doplní jak styl interiéru, tak zařízení vaší zahrady. Bez obav je můžete používat i venku, jsou totiž jednoduše omyvatelné a voděodolné. Bez odnímatelných popruhů se vak Duo rozepne do obří 189×140 cm velké matrace, za pomoci popruhů z nějak pak vytvoříte gauč s opěrákem. Pohodlně se na něj vejdou dvě dospělé osoby.

8 produktů
splňuje kritériaDáváte-li přednost pestřejšímu barevnému provedení, jste na správném místě. Sedací vaky Duo mají z každé strany jinou barvu. Skvěle tak zapadnou jak do moderně zařízeného interiéru domu či kanceláře, tak na zahradu a verandu. Bez obav je můžete vytáhnout na sluníčko, díky omyvatelnému voděodolnému povrchu s dvojitým prošitím jim venkovní použití neublíží. Pokud hledáte ještě divočejší vzhled, máme tu pro vás speciální designové sedací vaky do interiéru.

rozloženém stavu nabídnou sedací pytle Duo dostatek prostoru pro dva dospělé i kupu dětí.  Jestliže vám stačí o něco menší prostor, můžete sáhnout po vacích z kategorie Perfekt. Stejně jako jednobarevné vaky Comfort je lze odepínatelnými popruhy vytvarovat do gauče s opěrákem. Pro pohodlné posezení s knihou či vínem pak vřele doporučujeme pytle Lumin Chair či OutBag, které dokonale nahradí klasické křeslo.

Pro váš klidný spánek jsou náplně sedacích vaků Duo 3× jištěny proti náhodnému vysypání. Přitom však lze náplně jednoduše doplňovat či ubírat.

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz