Úvod / Sedací vaky / Sedací vaky Lumin Chair

Sedací vaky Lumin Chair

Sedací vaky Lumin Chair představují ideální kompromis mezi pytlem na ležení a sezení. Usadíte se do nich stejně pohodlně, jako do svého oblíbeného křesla, a navíc si je můžete vzít všude s sebou. Jednobarevné potahy řady Lumin Chair odolávají vodě, případných nečistot je snadno zbavíte navlhčenou houbičkou.

5 produktů
splňuje kritéria

cena
2 010 Kč2 010 Kč
Barva


Pokud kolekce OutBag představuje komfortní alternativu k zahradní židli, pak jsou sedací vaky Lumin Chair tím nejpohodlnějším křeslem. Nižší opěrák a široká sedací část vybízí k zaujetí ležérní polohy a jsou jako stvořené k povalování s knihou nebo slunění na zahradě. Jednobarevné potahy sedacích vaků Lumin Chair lze jednoduše omývat a jsou voděodolné, takže si je s sebou můžete klidně vzít na trávník.

Hledáte-li sedací vaky, na které se uvelebí více osob, podívejte se na další modely z naší nabídky. Můžete si vybrat sedací vaky s popruhy, které umožní vytvarování opěradla (kolekce Duo a Comfort), úplně ploché vaky na povalování (Perfekt), nebo designové pytle pro ozvláštnění vašeho interiéru. U všech sedacích vaků lze pak snadno doplňovat i odebírat náplň.

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz