Úvod / Sedací vaky / Sedací vaky Perfekt

Sedací vaky Perfekt

Jednobarevné sedací vaky Perfekt nabídnou kompaktnější rozměr 179×140 cm, užijete si jej však naplno, neboť nemají zkracovací popruhy. Jsou proto ideální do menších bytů a na balkon, kde je díky omyvatelnému voděodolnému povrchu můžete s klidem používat.  

9 produktů
splňuje kritériaPerfekt jsou sedací vaky v mírně zmenšeném provedení, takže se ideálně vměstnají do menších pokojů a na městské balkony. Odolný, dvojnásobně prošívaný jednobarevný potah sedacích pytlů Perfekt odolává vodě a snadno se udržuje, takže se je nemusíte bát rozložit venku. Na rozdíl od větších vaků Duo a Comfort nemají popruhy, takže jsou vždy rozložené v plné velikosti (179×140 cm).

Jsou tedy ideální pro povalování na slunci i u filmu. Hledáte-li sedací vaky určené spíše k sezení, doporučujeme poohlédnout se v kategoriích OutBag či Lumin Chair, kde najdete sedací pytle, které bez potíží nahradí to nejpohodlnější křeslo.

Kdyby se vám zdál sedací vak Perfekt příliš měkký (nebo naopak tvrdý), žádný strach, náplně lze jednoduše přidávat a ubírat. Proti náhodnému vysypání jsou pak zajištěny trojitým systémem uzávěrů.

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz