🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060

Jak vrátit zboží?

 

Zboží vám přišlo domů, je v pořádku, ale stejně si nejste jisti svým výběrem? primažidle vám nabízí až 30denní možnost odstoupení od smlouvy.

V případě, že si nejste jistí výběrem zboží a potřebujete se rozmyslet, nabízíme po dobu 30 dnů možnost vrácení. Po obdržení očekávaného zboží doporučujeme si ho prohlédnout, stejně jako byste nakupovali v kamenné prodejně. Osahejte si materiál, porovnejte barvu a další důležité vlastnosti. Pokud je to málo a chcete si zboží vyzkoušet přímo použitím, vždy mějte na paměti, že pokud bychom na trh měli vracet zboží, které není viditelně nové, musíme dalšímu zákazníkovi přizpůsobit jeho cenu. Tato míra opotřebení by vám byla odečtena z vracející se platby.

Židli si samozřejmě vyzkoušejte. Vaše pohodlí je důležité. Myslete ale na to, že pokud bychom na trh měli vracet zboží, které není viditelně nové, musíme dalšímu zákazníkovi přizpůsobit jeho cenu.

Proč vám nemůžeme vrátit plnou částku?

Pokud používáte kancelářskou židli na kolečkách 14 dní, kolečka už budou nést známky opotřebení, Pro nás to však neznamená jen to. Po té, co židle přijde k nám na sklad, ji detailně nafotíme, vytvoříme speciální popisek na e-shop a pak rozebereme a uložíme zpátky do skladu. Za 14denní používání vám z hodnoty nákupu odečteme nejčastěji 10 %.

S vrácením zboží vám rádi poradíme po telefonu nebo e-mailu.

Jak poslat zboží zpět?

Ať už zboží reklamujete nebo vracíte, musí se k nám dostat tak, aby ho cesta nepoznamenala. Proto ho zabalte do krabice, prázdný prostor vyplňte třeba starými letáky nebo bublinkovou fólií a krabici pevně zalepte a obalte fólií nebo jiným igelitem. Pro přehlednost odstraňte všechny štítky nebo je viditelně přeškrtejte. Do balíku nezapomeňte vložit formulář pro odstoupení od kupní smlouvy nebo číslo objednávky, ať víme, komu máme potvrdit přijetí zásilky.

A na viditelné místo přilepte štítek s naší adresou:

ADK Trade s.r.o.
Nová Ves 64
565 43 Zámrsk

 

 

 

 

 

Potřebujete poradit? Ozvěte se nám PO–PÁ od 8:00 do 12:00

  +420 466 566 060

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.