Potřebujete poradit? Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00   +420 466 566 060
Vyprodáno

Set houpací sítě a stojanu Fantal

Tento produkt je bohužel vyprodaný

Prohlédněte si další houpací sítě.

Seznam přání Kód produktu: P128345

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Set houpací sítě a stojanu Fantal

Připravte se na léto v plné kráse, kterou Vám právě nabízí set houpací sítě a stojanu Fantal. Probuďte v sobě letní náladu a ponořte se do relaxu, který si opravdu zasloužíte. Set Fantal je výborný k vytvoření si pohodlné, klidné ale zároveň elegantní a moderní oázy, která Vám ozdobí, ale i zpestří Vaši zahradu až k nepoznání.


Celý set tvoří houpací síť a stojan určený k jejímu zavěšení. Houpací síť je vyrobena z bavlny, která je vysoce kvalitní, značí se jednak svou příjemností na dotek, ale i svojí pevností a odolností. Bavlna má krémovou barvu, proto se hodí k jakémukoliv jinému zahradnímu nábytku. Její zdobení po bocích, tvoří bavlna splétaná do třásní, což celé síti dodává na velmi jemném až romantickém nádechu. 


Stojan na zavěšení sítě je pak vyroben z ocele opatřené bílím nátěrem. I ocel se značí vysokou pevností a odolností, ale také stabilitou a spolehlivostí. Dále je díky nátěru jednoduchá na údržbu a je odolná vůči nepříznivým vnějším vlivům. Rozměry stojanu jsou 275x100x100 cm (ŠxHxV). Díky velikosti a vysoké nosnosti je vhodná pro dvě osoby. Díky tomu se můžete o svoji klidnou oázu podělit i s někým blízkým. 


Fantal tedy nabízí:

  • pohodlnost
  • útulnost
  • moderní design
  • eleganci

Parametry zboží

Výška 100 cm
Šířka 160 cm
Hloubka 100 cm
Délka 240 cm
Nosnost 180 kg
Váha 11 kg
Materiál bavlna, ocel, látka
Barva / Dekor bílá, krémová

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Podobné produkty

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.