Potřebujete poradit? Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00   +420 466 566 060
Vyprodáno

Set 2 zahradních polohovacích křesel Kaspian

Tento produkt je bohužel vyprodaný

Prohlédněte si další zahradní lehátka, která vás kdykoliv přenesou na dovolenou.

Seznam přání Kód produktu: P128677

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Set 2 zahradních polohovacích křesel Kaspian

Léto, bazén, slunce je tady, chybí už jen zahradní polohovací set křesel Kaspian, na kterém můžete odpočívat celý den. Jednoduché provedení lehátka zajistí chvilky maximální pohody a úplného relaxu. Díky setu Kaspian se budete cítit skoro jako na dovolené u moře. Díky tomu že se set skládá ze dvou kusů, můžete se o pohodu rozdělit se svoji drahou polovičkou.


Lehátko si vás jistě získá díky možnostem polohování a materiálům, které jsou použity k jeho výrobě. Díky tomu se můžete pohodlně natáhnout nebo si dokonce zdřímnout. Vyvýšené podnoží lze navíc využít jako nižší područky tak, aby jste při složení lehátka, seděli co nejvíce komfortně. Další velkou výhodou je stříška, která Vám umožní trávit čas na lehátku i za velkého slunečního žáru. Součástí tesu je také velmi praktická a pohodlná opěrka hlavy. Na boční straně židle naleznete i odkládací místo na pití či nějakou svačinu.


Komfortu celého lehátka přispívá i síťovina, kterou je vypletena celá lehací část. Síťovina je skvělým materiálem do horkých letních dnů, jelikož poskytuje příjemné odvětrávání. Její rychlé usychání na slunku, je další výhodou, kterou oceníte pokud lehátko budete využívat u bazénu nebo jej nestihnete schovat před deštěm. Stabilitu a pevnost poté poskytuje ocelové podnoží, které je opatřeno tmavě šedým nátěrem. Podnoží je velice odolné vůči nepříznivým přírodním jevům.


Kaspian tedy nabízí:

  • komfort
  • pevnost
  • jednoduché provedení
  • maximální relax
  • stabilitu
  • moderní design

Parametry zboží

Výška 177 cm
Šířka 68 cm
Hloubka 113 cm
Nosnost 120 kg
Skládací ano
Polohovací ano
Hloubka sedu 50 cm
Výška sedu 78 cm
Materiál ocel, síťovina
Barva / Dekor šedá

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.