Potřebujete poradit? Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00   +420 466 566 060
Sleva - 37% Nadrozměr - TopTrans

Zahradní sestava Neo, 4 židle + stůl s otvorem na slunečník

6 290 Kč 3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Dostupnost: ? 4 - 6 týdnů
Seznam přání Kód produktu: P132471

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Toto zboží je buď příliš rozměrné, nebo těžké. Doprava tohoto zboží bude realizována přepravcem za zpoplatněnou částku 250Kč.

Zahradní sestava Neo, 4 židle + stůl s otvorem na slunečník

Zahradní sestava Neo se skládá z prostorného stolu a čtyř stabilních židlí. Tato sada je ideální pro zákazníky, kteří hledají kombinaci klasiky s elegancí. Získá si vás především svým jednoduchým tvarem a atraktivním designem. Zahradní sestava Neo se bude hodit do téměř jakéhokoliv prostoru, zapadne na zahradu, terasu, balkón či zimní zahradu.


Sestava Neo je vyrobena z pečlivě vybraných materiálů, tak aby byla zajištěna odolnost a dlouhá životnost. Díky tomu jsou tyto materiály velice odolné i vůči nepříznivým přírodním vlivům, jako je vítr, déšť, UV záření. Zahradní sestava Neo dále nevyžaduje žádnou speciální údržbu a lze jí čistit pouze navlhčeným hadříkem s jemným čističem. Díky pevné černě malované práškované oceli jsou poté židle i stůl extrémně stabilní a odolné. Robustní ocelová konstrukce stolu je poté doplněna o tvrzené sklo s texturou průhledné mozaiky, které vytváří horní desku stolu. Ocelová konstrukce židlí je naopak doplněna o prodyšnou a napnutou šedou síťovinou nadčasového designu.


Neopomenutelnou výhodou zahradní sestavy Neo je možnost stohování židlí na sebe. Tato možnost vám velmi ušetří prostor během jejich nepoužívání a usnadní manipulaci s nimi. V neposlední řadě stůl této sestavy disponuje praktickým otvorem pro umístění slunečníku, pro zajištění stinného prostoru a ochrany proti paprskům (slunečník není součástí sestavy).


Neo tedy nabízí:

  • prodyšnou síťovinu
  • stabilní konstrukci
  • pevné materiály
  • nadčasové provedení
  • atraktivní design
  • možnost stohování

Parametry zboží

Rozměr stolu (š.h.v.) 110/60/70 cm
Rozměr židle (š.h.v.) 54/72/96 cm
Stohovatelná ano
Skládací ne
Polohovací ne
Materiál ocel, sklo, síťovina
Barva / Dekor černá/šedá

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.