Úvod / Zdroj_Renta / kuchynske linky-stolky / Konferenční stolek ALLEGRA, sklo/černý

Konferenční stolek ALLEGRA, sklo/černý

Naše cena:2 170 Kč
Cena bez DPH:1 793 Kč
Dostupnost: skladem u dodavatele (available)
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Konferenční stolek ALLEGRA, sklo/černý
Konferenční stolek ALLEGRA, sklo/černýKonferenční stolek ALLEGRA, sklo/černýKonferenční stolek ALLEGRA, sklo/černýKonferenční stolek ALLEGRA, sklo/černýKonferenční stolek ALLEGRA, sklo/černý

Konferenční stolek ALLEGRA určitě není žádný nudný kus nábytku. Inovativní moderní design, zajímavé tvary a pestrá kombinace materiálů, to jsou přesně charakteristiky tohoto stolku. Poutavým prvkem jsou jistě nohy stolku, které jsou vyrobené z malované práškované oceli. Speciálně ohýbaný kov, vytváří jakousi pavučinu, která stolku dodává na originálnosti. Ocel je také opatřena černým lakem, který brání stolek před korozí a mechanickým poškozením. Zajímavým prvkem je také část, která spojuje nohy, která je vytvořená z masivního bukové dřeva. Dřevěná laťka tak dodává celkovému designu hřejivější vzhled a narušuje studený surový vzhled ostatních materiálů. Hlavní částí stolku, je však jeho horní deska, která je vyrobena z velmi kvalitního pevného skla.

Pokud však hledáte stolky v menší variantě, ale se stejnými vlastnostmi a vzhledem, můžeme vám doporučit stolek ALLEGRA v menší, čtvercové verzi.

ParametrPopis
Výška stolu 45 cm
Šířka stolu 60 cm
Délka stolu 110 cm
Rozkládací ne
Materiál sklo/masivní bukové dřevo/malovaná práškovaná ocel

Související produktyKatalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz