Úvod / Zdroj_Renta / kuchynske linky-stolky / Konferenční stolek LUNGA, hnědé sklo/zlatý

Konferenční stolek LUNGA, hnědé sklo/zlatý

Naše cena:3 630 Kč
Cena bez DPH:3 000 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny (available)
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Konferenční stolek LUNGA, hnědé sklo/zlatý
Konferenční stolek LUNGA, hnědé sklo/zlatýKonferenční stolek LUNGA, hnědé sklo/zlatýKonferenční stolek LUNGA, hnědé sklo/zlatýKonferenční stolek LUNGA, hnědé sklo/zlatýKonferenční stolek LUNGA, hnědé sklo/zlatýKonferenční stolek LUNGA, hnědé sklo/zlatýKonferenční stolek LUNGA, hnědé sklo/zlatý

Konferenční stolek LUNGA je velice moderní, elegantní a dekorativní stolek. Lehký designjemná povrchová úprava a pestré barvy, ze stolku vytvářejí dekoraci jakéhokoli interiéru. Jeho provedení Vás nadchne již na první pohled. Stolek se jednoznačně stane originální dominantou Vašeho interiéru. 

Deska stolu je vyrobena z vysoce kvalitní desky ztvrzeného skla v hnědém provedení, což dodává stolku na originalitě. Pozornost jistě zaujme úžasná nosná konstrukce vyrobená z malované oceli ve zlatém provedení, která je navíc ozvláštněna zajímavým zkřížením, ve své spodní části. Celkové provedení toto stolku je velice kultivované a originální, v kombinaci s vhodnou pohovkou či křeslem, vytvoří skvělý prostor.

ParametrPopis
Výška stolu 54 cm
Šířka stolu 55 cm
Délka stolu 55 cm
Rozkládací ne
Materiál sklo/malovaná ocel

Související produktyKatalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz