⚠️⚠️⚠️ Totální výprodej likvidace skladu - slevu až 50% v celém eshopu. Neváhejte akce je platná po omezenou dobu. ⚠️⚠️⚠️
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060

Krémová Vysoké a pohodlné barové židle

Povyšte svou kuchyň i na luxusní bar! Díky vysokému stolu a pohodlným barovým židlím se vám bude zdát výjimečná i sklenička oblíbeného vína. A co teprve vaše návštěvy? Ty se budou raději scházet u vás, než v blízkém baru. Z vašich pohodlných barových stoliček se jim na pevnou zem ani nebude chtít.

Pohodlná barová židle = dostatečně velká opěrka na nohy

V širokém výběru stoliček se můžete orientovat podle stylů, použitých materiálů nebo barev. Tím hlavním by ale vždy měla být opěrka na nohy. Pevná, bytelná a dostatečně vysoká. Tak sobě i všem ostatním zajistíte pohodlí. Pokud ale plánujete na baru snídat, obědvat, večeřet nebo občas i pracovat, doporučujeme polstrované barové židle s opěrkou a stabilními dřevěnými nohami.

Zobrazit celý text
Doprava zdarma
Skladem

Stolička CHICO, krémová

534 Kč 822 Kč
Zobrazit
Doprava zdarma

Barová židle, H-21, krémová

1 862 Kč
Zobrazit
Doprava zdarma

Barová židle H-15, krémová

1 966 Kč
Zobrazit
| 1|

Barový pult namísto klasického jídelního stolu je stále častějším prvkem v moderně zařízených bytech i domech. Aby se vám u něj dobře jedlo i povídalo, je zásadní sáhnout po správné barové židli či stoličce.

Zatímco jednoduché otočné barovky se hodí spíše k večernímu posezení u vína, čalouněné barové židle nabídnou stejný komfort, jako židle jídelní. Pokud dosud domácí bar zařízený nemáte, můžete u nás pořídit i kompletní barový jídelní set, ve kterém najdete jak pult, tak designově sladěné stoličky. To vše navíc za zvýhodněnou cenu.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.