🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060

Pro firmy

 

PrimaŽidle dodávají produkty do firem a různých státních institucí již několik let. Proto dokážeme nákup přizpůsobit tak, aby odpovídal firemním požadavkům. Ať už je to platba na fakturu, množstevní sleva nebo nákup na splátky.

Platba na fakturu se splatností

PrimaŽidle nabízí možnost platby na fakturu se splatností. Tuto službu mohou využít:

  • státní instituce (úřady, školy a školky…)
  • vracející se zákazníci z řad firem
  • firmy, které schválí náš obchodní zástupce

O této službě jsme se více rozepsali zde.

S plánovanou větší objednávkou je nejlepší nás kontaktovat přímo. Rádi vám nabídneme doplňkové služby (výnos zboží, sestavení nábytku, vlastní doprava) a individuálně nastavíme splatnost faktury a domluvíme se na celkové ceně.

Máme zkušenosti i s výběrovými řízeními.

V případě zájmu kontaktujte obchodního zástupce Michala Kytlice na tel. čísle +420 777 605 674 nebo na e-mailu kytlic@adktrade.cz.

Pokud jste u nás již platbu na fakturu využívali, stačí do poznámky v objednávce zadat: Žádám o splatnost a zvolit platbu převodem. Druhý den vás bude kontaktovat obchodní zástupce a objednávku potvrdí.

Odstoupení od smlouvy u firemních zákazníků

Tuto možnost, tak jako většina e-shopů, firemním zákazníkům nenabízíme. V případě plánovaného nákupu většího objemu zboží je po dohodě s naším obchodním zástupcem možné zaslat vzorek zboží a až po odsouhlasení nakoupit potřebné množství

Záruka nákupu na firmu

Pro firemní zákazníky platí stejná záruční doba (1 rok) jako pro všechny. V případě zájmu je možné kontaktovat obchodního zástupce primažidle a po sjednání dohody lze záruku smluvně prodloužit. 

Množstevní slevy 

Při objednávce většího množství posuzujeme možnost slev individuálně. Nejjednodušší je napsat žádost přímo do objednávky a my vás budeme kontaktovat s nabídkou. Poptávku můžete také poslat našemu obchodnímu zástupci na e-mail: kytlic@adktrade.cz

Objednávka přes e-mail

Pokud firma nemůže objednávat přes klasický e-shop, stačí poslat objednávku emailem ve formátu .pdf, .xml, .xls s vámi požadovaným číslem objednávky a my ji v systému vytvoříme za vás. 

Smlouva s e-shopem

Pokud podle firemních pravidel potřebujete před nákupem s námi uzavřít smlouvu, není to problém. Prosíme o zaslání návrhu smlouvy společně s poptávkou a náš obchodní zástupce se s vámi co nejdříve spojí.

Kontakt na obchodního zástupce primažidle

Michal Kytlic

+420 777 605 674 

kytlic@adktrade.cz

 

Potřebujete poradit? Ozvěte se nám PO–PÁ od 8:00 do 12:00

  +420 466 566 060

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.