Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 07:00 - 19:00   +420 466 566 060

Ke kancelářským židlím a křeslům z naší nabídky dodáváme rovněž kompletní řadu příslušenství a náhradních dílů. Díky tomu si můžete být jisti, že od nás zakoupenou židli kdykoliv jednoduše dovybavíte například područkami, nebo vyměníte lety používání oslabený plynový píst.

Protože máme stálý sortiment a stabilní osvědčené dodavatele, jsme schopni zajistit příslušenství ke kompletní řadě našich produktů. Pro vás to znamená nejen to, že v dlouhodobém horizontu ušetříte spoustu peněz, ale také máte jistotu, že se nebudete muset vzdát svého oblíbeného kancelářského křesla po skončení záruky jen kvůli banální závadě.

Pokud si nejste jisti, zda je příslušenství kompatibilní s vaší kancelářskou židlí, rádi vám poradíme. Stačí se ozvat na telefonní číslo +420 466 566 060, nebo emailem na info@primazidle.cz.

Nejčastěji objednávaným doplňkem pro kancelářské židle a křesla jsou loketní opěrky neboli područky. Krom náhradních područek (pro případ poškození těch původních) si můžete k celé řadě židlí vybrat i opěrky alternativní. Ty zpravidla nabídnou širší možnosti polohování, nebo jsou doplněny o praktický stolek pro psaní poznámek či práci s notebookem.

Je-li vaše židle příliš hlučná, nebo se vám naopak špatně pohybuje okolo stolu, jsou na vině nejspíše nevhodná kolečka. K řadě židlí si tak můžete dokoupit například měkčená kolečka na tvrdé podlahy, která snižují hlučnost. Alternativou je také výměna koleček za stabilní kluzáky. Plynulejší a tišší pohyb pak dokážou zajistit i vhodné podložky pod kancelářské židle.

Krom doplňků samozřejmě nabízíme také originální náhradní díly. Už proto nemusíte vyhazovat kancelářské židle z domu či kanceláří jen kvůli opotřebenému pístu nebo polohovacímu mechanismu. Všechny běžné náhradní díly u nás zakoupíte za zlomek ceny!

| 1|

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.