Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060

Područky na kancelářské židle

Sedíte dlouhé hodiny u pracovního stolu? Někdy to jednoduše patří k naší práci. Proto se snažte sedět co nejzdravěji! Od postoje chodidel po polohu rukou, to vše máte ve své moci.

Správné područky mohou omezit výskyt “kancelářských” onemocnění

Pokud jste se svou židlí spokojeni, stačí ji, pro co nejlepší posezení, doplnit o područky. Ty snadno namontujete a zajistíte si tak ergonomické sezení i při dlouhých přesčasech. Područky na kancelářskou židli jsou správně tvarované, takže dávají rukám dostatečnou oporu a možnost odpočinout si.

Zobrazit celý text
| 1|

Područky jsou základem pro komfortní a ergonomickou práci s počítačem. Jedině ty s vhodnou výškou a tvarováním pomáhají předcházet syndromu karpálního tunelu a zajistí vám pohodlí při mnohahodinovém sezení.

V této kategorii najdete náhradní i alternativní područky k našim kancelářským židlím a dětským židlím. Pokud jste si pořídili židli bez područek, můžete si ji jednoduše dovybavit. Pakliže vám nevyhovují ty stávající, můžete si vybrat například model s větším rozsahem nastavení.

Krom klasických područek pro vás máme i různé vychytávky. Oblíbeným doplňkem pro konferenční židle jsou pak područky s integrovaným stolkem, který vám umožní pracovat na notebooku, i pokud není volné místo u stolu.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.