Úvod / Konferenční židle

Konferenční židle

Pohodlí při sezení vysokou měrou ovlivňuje schopnost udržet pozornost. Během jednání s obchodním partnerem či mítinku se zaměstnanci je přitom koncentrace a příjemné prostředí zcela zásadní. Naše nabídka jednacích a konferenčních židlí a křesel naštěstí splňuje všechny myslitelné nároky, takže si vybere skutečně každý.

U nás pořídíte jak levné konferenční židle do poslucháren, tak exkluzivní jednací křesla s propracovanou ergonomií a vysoce kvalitními materiály. Konferenční posezení dodáváme v řadě barevných provedení čalounění, takže vždy zapadne do designu vašich interiérů.


| 1  2 | Zobrazuji 12 produktů z 14

Pohodlné křeslo či židle jsou zásadním předpokladem pro udržení pozornosti, proto byste neměli kvalitu posezení opomíjet ani v jednacích sálech, konferenčních místnostech a posluchárnách. Připravili jsme pro vás širokou nabídku konferenčních židlí a křesel, ze které si jistě vyberete ideální model splňující všechny vaše požadavky.

Základ nabídky tvoří klasická konferenční křesla v čalouněném provedení s nízkým opěrákem, která se opírají o tradiční konstrukci na čtyřech nohách. Tato konferenční křesla za skvělou cenu jsou ideální volbou v případě, kdy potřebujete zajistit mnoho míst sezení například v posluchárně či společenské místnosti. K nejoblíbenějším produktům z této kategorie patří modelová řada ISO.

Obrovskou výhodou křesel takovéto konstrukce je jejich stohovatelnost. Když potřebujete zajistit v místnosti volný prostor, jednoduše postavíte křesla na sebe, takže zaberou jen minimum místa. Možnost stohování pak nabídne také komfortní konferenční židle Rapid, která je dostupná v elegantním koženém provedení.

Z hlediska odolnosti a snadné údržby jsou ideální jednací a konferenční židle s čalouněním z eko kůže – ekologického, na dotek příjemného a omyvatelného materiálu, který svou strukturou imituje přírodní kůži. I poměrně levné jednací židle (skvělým příkladem je model Vigor) vypadají v kombinaci černé eko kůže a chromovaného kovu velmi elegantně a hodí se prakticky do jakéhokoliv prostředí.

Vybíráte-li jednací křesla s ohledem na maximální komfort při delších schůzích, doporučujeme sáhnout po křesle z řady Skid. Tyto konferenční židle umožňují díky letmému uchycení sedáku velmi pohodlné sezení v mírném záklonu. Pružná ocelová konstrukce pak dokonce bez problémů dovolí i mírné relaxační pohupování.

U konferenčních křesel s houpací konstrukcí můžete vybírat mezi čalouněním z elegantně vyhlížející eko kůže, nebo kombinace čalounění a prodyšné síťoviny v oblasti opěráku. Nemusíte však zůstat pouze u houpacích konstrukcí. Do konferenčních místností se hodí i levnější kolečkové kancelářské židle, například síťovaná kancelářská židle Tony, která je díky síťovině velmi vzdušná a zajistí příjemné odvětrávání v parných letních dnech. 

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2021 primazidle.cz