Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Doprava zdarma

Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, modré - 140 cm

3 290 Kč 2 719 Kč bez DPH
Dostupnost: ? 2 - 3 týdny
Seznam přání Kód produktu: P133612

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, modré - 140 cm

Poskytněte svému dítěti prostor pro užití čerstvého vzduchu, zábavy a veselosti a potěšte ho dřevěným uzavíratelným pískovištěm Sandy na vaší zahradě. Můžete se spolehnout, že při výrobě pískoviště Sandy bylo dbáno na každý detail, tak, aby bylo vytvořen bezpečný hrací prostor pro děti, který však zůstane esteticky líbivý, poskytne praktické funkce a zaručí dlouhou dobu využívání. Pískoviště má navíc přiměřené rozměry pro poskytnutí hracího prostoru pro více dětí, tak aby si mohly společně užít chvíle plné zábavy. Do pískoviště je navíc možné nasypat až okolo 250 kg písku.


Konstrukce pískoviště Sandy je vyrobena z vysoce kvalitního suchého borovicového dřeva (tloušťka desky 18 mm). Suché dřevo zabezpečuje dlouhou životnost a vysokou odolnost pískoviště, tak, aby si jej vaše děti mohli užívat po dobu několika let. Dřevo je navíc dokonale opracované, ohoblované a obroušené, se zaoblenými hranami, aby bylo využívání pískoviště zcela bezpečné. Jistě oceníte i předvrtané otvory ve dřevě, které usnadní a urychlí montáž celého pískoviště. Impregnováno schváleným ekologickým impregnačním prostředkem splňujícím normu EN71-3 - barva na hračky.


Pískoviště nabídne dvě lavičky k pohodlnému sezení při hraní na pískovišti, které lze taktéž rozložit. Po rozložení lavičky vytvoří poklop pískoviště, který ochrání písek před nežádoucími nečistotami. Stříška pískoviště poté poskytne úhlové i vertikální nastavení, pro zajištění stínu a pro snížení stříšky, až do úrovně rozložených laviček, kdy stříška poskytne ještě větší ochranu před nečistotami. A to pomocí jednoduchého mechanismu, bez potřeby použití jakéhokoli nářadí. Ochranu před přírodními vlivy jako je déšť, vítr, sluneční záření zaručí vodotěsná plachta, která je k pískovišti dodávána. Během chvilky lze tedy pískoviště prakticky složit, uskladnit a ochránit proti větru, dešti a nečistotám.


Součástí tohoto produktu je taktéž černá agrotextilie, která funguje jako skvělá izolace od země. Díky tomu se písek nemísí s hlínou, je v určitém množství zabráněno prorůstání plevele a rostlin a je omezena možnost proniknutí hmyzu, škůdců a žížal do písku.


Sandy tedy nabízí:

  • pohodlné sezení v podobě laviček
  • možnost nastavení stříšky
  • možnost uzavření pískoviště
  • opracované borovicové dřevo
  • ochrannou plachtu

Parametry zboží

Výška 120 cm
Šířka 140 cm
Délka 140 cm
Materiál látka, masivní dřevo
Barva / Dekor hnědá/modrá
Tloušťka 2 cm

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.