Úvod / Jídelní stoly / Jídelní stůl BELATO, mramor/černý

Jídelní stůl BELATO, mramor/černý

Naše cena:4 180 Kč
Cena bez DPH:3 455 Kč
Dostupnost: skladem u dodavatele (low stock)
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Jídelní stůl BELATO, mramor/černý
Jídelní stůl BELATO, mramor/černýJídelní stůl BELATO, mramor/černýJídelní stůl BELATO, mramor/černýJídelní stůl BELATO, mramor/černýJídelní stůl BELATO, mramor/černýJídelní stůl BELATO, mramor/černýJídelní stůl BELATO, mramor/černýJídelní stůl BELATO, mramor/černý

Jídelní stůl BELATO přinese atmosféru do každého interiéru, a to díky svému nápaditému designu. Stůl je vyroben ve velice luxusním designu, deska stolu je provedena v mramoru, ten je poté doplněn černými surovými nohami. Největším pozitivem tohoto stolu je jeho masivní deska vyrobená z laminovaného MDF, která díky svému provedení, dodává stolu příslušnou originalitu. Nohy z malované práškované oceli přináší odolnost a pevnost.

Kulatý stůl zabírá mnohem méně místa než obdélníkový stůl, čímž se stará o každý centimetr volného prostoru. Jídelní stůl BELATO by se dal snadno popsat dvěma slovy, a to jemnost a propracovanost, a neměl by chybět v žádné moderní domácnosti. Ke stolu BELATO bychom Vám také rádi doporučili židle K289 z naší nabídky.

ParametrPopis
Výška stolu 76 cm
Šířka stolu 120 cm
Délka stolu 120 cm
Rozkládací ne
Materiál laminované MDF/práškovaná malovaná ocel

Související produktyKatalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz