Úvod / Jídelní stoly / Jídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dub

Jídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dub

Naše cena:13 495 Kč
Cena bez DPH:11 153 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny (low stock)
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Jídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dub
Jídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dubJídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dubJídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dubJídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dubJídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dubJídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dubJídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dubJídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dubJídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dubJídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dubJídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dubJídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dubJídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dubJídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dubJídelní stůl VALETTI, matný bílý/zlatý dub

Jídelní stůl VALETTI je moderní a originální stůl, který zapůsobí především na zákazníky se smyslem pro moderní design. Stůl se stane ozdobou každé jídelny či kuchyně, kam skvěle zapadne. Kromě toho je také rozkládací, a to až na celých 200 cm.

Stůl VALETTI je vyroben z velmi kvalitních materiálů, a především s tou největší péčí. Podnož a deska stolu jsou vyrobené z lakovaného MDF v bílé barvě. Pro hřejivější vzhled je lesklá, bílá plocha doplněna prvky zlatého dubu. Kombinace studené bílé a teplého dubu vytváří detailně promyšlený koncept, který Vás nadchne již na první pohled. Celková konstrukce, je poté zasazena na pevnou podstavu z nerezové oceli, která stolu přidává potřebnou stabilitu.

ParametrPopis
Výška stolu 76 cm
Šířka stolu 90 cm
Délka stolu 160-200 cm
Rozkládací ano
Materiál lakované MDF/laminované MDF/nerezová ocel

Související produktyKatalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz