Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Vyprodáno

Kancelářská židle Next Mesh

Tento produkt je bohužel vyprodaný

Prohlédněte si další polohovací židle do kanceláře.

Seznam přání Kód produktu: P130869

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Kancelářská židle Next Mesh

Kancelářská židle Next Mesh je židlí, která dbá především na pohodlí sedícího. Díky použitým materiálům, mechanice a funkcím, které nabízí, předchází trvalému statickému napětí svalů a podporuje aktivní sezení při práci u počítače. Nabízí totiž možnost změny polohy těla, dle potřeb sedícího. Kancelářská židle Next Mesh tak splňuje veškeré požadavky pro plnohodnotné sezení, a je správným vybavením do kanceláře, pracovny či studovny.


Polstrování a čalounění židle Next Mesh jistě vzbudí vaši pozornost. Sedák židle je totiž polstrován studenou pěnou. Tento materiál má vynikající elastické a plastické schopnosti, sezení na studené pěně je nesrovnatelné např. s obyčejným molitanem. Jde navíc o tzv. molded foam, tudíž se jedná o pěnu, která je vstřikována do předem navržených forem. Studená pěna je následně čalouněna pevnou a odolnou potahovou látkou, která maximalizuje komfort při sezení na židli. Profilovaný plastový rám opěráku je navíc vypleten prodyšnou síťovinou, která příjemně větrá a udržuje suché prostředí v dotykových partiích.


Nejvíce významným prvkem kancelářské židle Next Mesh je synchronní mechanismus, kterým je vybavena. Tato mechanika vám totiž nabídne nejen komplexní nastavení sklonu opěráku židle, ale rovněž možnost aretace židle v jedné ze třech poloh. Dáváte-li přednost dynamickému sezení, nebudete zklamání – synchronní mechanismus nabídne i houpání s možností nastavení tuhosti pomocí regulačního šroubu dle hmotnosti sedícího, takže si při práci snadno protáhnete ztuhlé svaly. Synchronní mechanika taktéž zabezpečuje propojení sedáku a opěráku, tudíž během naklápění mezi sebou udržují konstantní úhel (s odchylkou 15 stupňů), díky čemuž se bude při nastavení opěráku přizvedávat i sedák.


Synchronní mechanismus a plynový píst podpírá robustní hliníková základna s pěti rameny. Díky plynovému pístu je možné měnit výšku sedu židle Next Mesh v rozmezí až 12 cm. Další významnou hodnotou, je její nosnost až 130 kg, a to díky zmíněné stabilní základně. Ramena základny jsou poté doplněna o pětici univerzálních koleček s větším průměrem (65 mm). Díky většímu průměru koleček je následně snížen odpor při odvalování, a výsledkem je tichý a jednoduchý pohyb kancelářské židle po různých druzích podlah.


Mimo profilovaný opěrák, kancelářská židle Next Mesh nabízí další ergonomické prvky, které uleví páteři a zabezpečí zdravé držení těla při celodenním sezení. Prvním z nich je výškově a úhlově nastavitelná opěrka hlavy, která uleví krční páteři. Dále výškově nastavitelná bederní výztuha, která podepře křížovou oblast zad. A v neposlední řadě výškově, úhlově a podélně nastavitelné područky s měkkou dotekovou plochou, které uleví pažím.


Next Mesh tedy nabízí:

  • možnost houpání
  • nastavení výšky sedu
  • nastavitelnou bederní výztuhu
  • polohovatelný podhlavník
  • nastavitelné měkčené područky
  • stabilní základnu
  • sedák ze studené pěny
  • látkové čalounění
  • prodyšnou síťovinu

Parametry zboží

Výška 113-130 cm
Šířka 66 cm
Hloubka 70,5 cm
Nosnost 130 kg
Materiál látka, síťovina, hliník
Barva / Dekor šedá
Výška sedu 41-53 cm
Šířka sedáku 51 cm
Hloubka sedáku 51 cm
Výška nastavení pístu 12 cm
Mechanika synchronní
Opěrka hlavy ano
Područky ano
Materiál kříže kovový
Kolečka plastová
Nastavení výšky sedu ano
Nastavení hloubky sedu ne
Nastavení tuhosti sklonu ano
Výška područek od země 62,5-81 cm

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Podobné produkty

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.