Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Vyprodáno

Kancelářská židle Vision

Tento produkt je bohužel vyprodaný

Prohlédněte si další polohovací židle do kanceláře.

Seznam přání Kód produktu: P130873

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Kancelářská židle Vision

Moderně konstruovaná kancelářská židle Vision s prodyšným sedákem a opěrákem. Minimalistický design židle skrývá synchronní mechanismus, a to novým a vzrušujícím způsobem, kdy je plně integrován do konstrukce. Díky tomu jsou zachovány čisté linie a ultra lehký vzhled kancelářské židle Vision.


Kancelářská židle Vision je čalouněna síťovinou s vetkanou textílií. Materiál je velice příjemný na dotyk, zachovává si však svoji pevnost a odolnost, přes kterou je stále pružný. Výhodou tohoto druhu síťoviny je i její prodyšnost, díky čemuž je udrženo suché klima v dotekových oblastech, kde se záda setkávají s opěrákem. 


Nejvíce významným prvkem kancelářské židle Vision je její skrytý synchronní mechanismus. Tato mechanika vám totiž nabídne možnost pohybu sedáku a opěráku s náklonem až 19 stupňů. Synchronní mechanismus nabídne i možnost automatického nastavení síly protiváhy pomocí inovativního systému konstrukce čtyř os - Unixe. Mechanika taktéž zabezpečuje propojení sedáku a opěráku, tudíž během naklápění mezi sebou udržují konstantní úhel, díky čemuž se bude při nastavení opěráku přizvedávat i sedák.


Židle stojí na moderní a lehké celoplastové bázi. Ta židli dává nosnost 120 kg a je vybavena plynovým pístem, který umožňuje nastavení výšky v rozmezí 9,5 cm. Intuitivní nastavení výšky kancelářské židle je poté možné pomocí elegantně integrované páky. Ramena báze navíc doplňuje pětice plastových koleček určených pro měkké podlahy (koberec, lino), která zajišťují tichý a jednoduchý pohyb.


Celou nápaditou konstrukci poté doplňují ergonomické vestavěné područky, které ladí s celým designem židle. Svým jemným, přesto nápaditým designem, se tato židle hodí i do domácích pracoven, avšak současně splňuje všechny požadavky pro její použití i v náročnějších prostředích, jako kanceláře či zasedací a konferenční místnosti.


Vision tedy nabízí:

  • skrytý synchronní mechanismus
  • čisté linie
  • lehký vzhled
  • jemný a nápaditý design
  • automatické nastavení tuhosti

Parametry zboží

Výška 95-104,5 cm
Šířka 55 cm
Hloubka 62 cm
Nosnost 120 kg
Materiál síťovina, plast
Barva / Dekor černá
Výška sedu 41-50,5 cm
Šířka sedáku 49 cm
Hloubka sedáku 44 cm
Výška nastavení pístu 9.5 cm
Mechanika synchronní
Opěrka hlavy ne
Područky ano
Materiál kříže plastový
Kolečka plastová
Nastavení výšky sedu ano
Nastavení hloubky sedu ne
Nastavení tuhosti sklonu ano

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Podobné produkty

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.