🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Vyprodáno

Kancelářské křeslo Lei

Tento produkt je bohužel vyprodaný

Prohlédněte si další kancelářská křesla.

Seznam přání Kód produktu: P655

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Kancelářské křeslo Lei

Kancelářské křeslo Lei je doslova napěchované pohodlím. Základem je špičkový synchronní mechanismus s nastavením protiváhy houpání. Neopomenuto musí být také měkké pěnové polstrování, jemné čalounění, ergonomické tvarování a široké možnosti nastavení. Vybavte si svoji kancelář tímto vyzývavým "pomocníkem", který vám uleví při dlouhých pracovních dnech u vašeho stolu.


Sedák i opěrák křesla Lei jsou velmi bohatě polstrovány studenou pěnou. Tento materiál má vynikající elastické a plastické schopnosti, sezení na studené pěně je nesrovnatelné např. s obyčejným molitanem. Jde navíc o tzv. molded foam, tudíž se jedná o pěnu, která je vstřikována do předem navržených forem. Polstrování je poté zakryto čalouněním z odolné a zároveň jemné eko kůže.


Kancelářské křeslo Lei přináší i široké možnosti nastavení, které zajišťuje synchronní mechanismus. Tato mechanika vám totiž nabídne nejen komplexní nastavení výšky sedáku i sklonu opěráku křesla, ale rovněž možnost aretace křesla v jedné z pěti přednastavených poloh. Dáváte-li přednost dynamickému sezení, nebudete zklamání – synchronní mechanismus nabídne i houpání s možností nastavení tuhosti pomocí regulačního šroubu, takže si při práci snadno protáhnete ztuhlé svaly. Synchronní mechanika taktéž zabezpečuje propojení sedáku a opěráku, tudíž během naklápění mezi sebou udržují konstantní úhel (s odchylkou 15 stupňů), díky čemuž se bude při nastavení opěráku přizvedávat i sedák.


Neopomenutelnou výhodou celé konstrukce křesla a použitých materiálů, je i jeho vysoká nosnost neuvěřitelných 160 kg. Tuto zásluhu si z velké části připisuje stabilní pětiramenná základna, která je vyrobena z leštěného hliníku. Ramena základny navíc doplňuje pětice pogumovaných koleček (kolečka s gumovou obručí), která zajišťují tichý a jednoduchý pohyb.


Opěrák křesla Lei je extra vysoký, takže poskytuje oporu také hlavě a krční páteři. Je též výrazně anatomicky tvarován, aby správně podpíral vaši bederní páteř. Nastavení sklonu opěráku probíhá současně se sklopením sedáku jakožto výhoda synchronního mechanismu. Sedák má po obou stranách elegantní područky s hliníkovým tělem a tzv. 3D nastavením. Jejich horní plastová plocha je měkčena pro příjemnější dotyk. Nastavit si je můžete dle libosti – výškově, podélně, příčně a navíc i úhel jejich sklonu.


Lei tedy nabízí:

  • robustní hliníkovou základnu
  • výrazné ergonomické tvarování
  • výplň ze studené pěny
  • synchronní mechanismus
  • nastavení tuhosti
  • možnost houpání
  • nastavitelné područky
  • područky s měkkou dotykovou plochou

Parametry zboží

Výška 120-129 cm
Šířka 64 cm
Hloubka 71 cm
Nosnost 160 kg
Materiál hliník, eko kůže
Barva / Dekor černá
Výška sedu 44-53 cm
Šířka sedáku 50 cm
Hloubka sedáku 47 cm
Výška opěráku 77 cm
Šířka opěráku 46 cm
Výška nastavení pístu 9 cm
Mechanika synchronní
Opěrka hlavy ano
Područky ano
Materiál kříže kovový
Kolečka pogumováná
Nastavení výšky sedu ano
Nastavení hloubky sedu ne
Nastavení tuhosti sklonu ano
Výška područek od země 65-84 cm

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Podobné produkty

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.