Potřebujete poradit? Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00   +420 466 566 060
Vyprodáno

Kancelářská židle ADK Elate

Tento produkt je bohužel vyprodaný

Prohlédněte si další polohovací židle do kanceláře.

Seznam přání Kód produktu: P122395

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Kancelářská židle ADK Elate

Kancelářská židle Elate, je navržena tak, aby maximálně podporovala vaše zdravé sezení. Ergonomicky tvarované sedadlo podle křivky, skvěle podpoří přirozenou osu vašich zad a uleví páteři, především v bederní oblasti. Židle Elate je proto vhodná pro uživatele, kteří tráví sezením velkou část svého dne, proto je důležité, aby židle poskytovala vysoký komfort a byla co nejvíce přizpůsobitelná.


Na židli naleznete dva druhy čalounění. Kombinace dvou materiálů je velmi efektivní a vytváří opravdu sympatický design. První materiálem je pružná voděodolná tkanina, která je použita k čalounění sedáku. Pružnost a odolnost tkaniny až 150 000 cyklů zabezpečuje dlouhou životnost tohoto materiálu. Pod tkaninou navíc nalezneme PUR pěnu s vysokou hustotou, která maximalizuje příjemný požitek ze sezení. Druhým materiálem je poté síťovina, kterou naleznete v části opěráku. Vysoce elastická síťovina vyplňuje celý nylonový rám opěráku, díky čemuž je opěrák velice prodyšný a přizpůsobitelný vaší zádové oblasti. Co se týče designu, je zvolena černá tkanina a tmavě šedá síťovina v kombinaci se světle šedou konstrukcí tak, aby byl vytvořen co nejvíce estetický vzhled.


Židle funguje pomocí synchronní mechaniky, díky které je židle schopna poskytnout ergonomické sezení. Tento synchronní mechanismus disponuje čtyřnásobnou aretací opěradla s možností plynulé proměny úhlu sedáku a opěráku. Tento mechanismus umožňuje také nastavení tuhosti sklonu opěráku, kdy si pomocí jednoduché páčky zvolíte vámi preferovaný odpor. Další výhodou je také zabezpečení funkce posuvného sedadla, díky které lze jednoduše nastavit hloubku sedu. Synchronní mechanika taktéž zabezpečuje propojení sedáku a opěráku, tudíž během naklápění mezi sebou udržují konstantní úhel (s odchylkou 15 stupňů), díky čemuž se bude při nastavení opěráku přizvedávat i sedák.  O nastavení výšky se poté stará plynový píst, který umožňuje nastavení výšky v rozmezí až 10 cm. Tento plynový píst je také specifický svojí technologií „anti-shaky“, která eliminuje možné otřesy. 


Židle je nakonec postavena na silném ocelovém kříži, který disponuje průměrem 70 cm. Židle je díky ocelovému kříži velice stabilní a spolehlivá. Kříž je také doplněn o pětici plastových koleček o průměru 60 mm a nosností až 150 kg.


Komfort při sezení také zvyšují područky a bederní opěrka. U židle jsou použity područky, které umožňují pohyb nahoru a dolů v rozmezí 6 cm, navíc pohyb dopředu dozadu, a lze také nastavit vzdálenost područek od sedáku židle. Bederní opěrka je taktéž výškově stavitelná, aby co nejdokonaleji, podporovala správné sezení a snižovala nepohodlí způsobené dlouhým sezením.


ADK Elate tedy nabízí:

  • synchronní mechanismus
  • nastavení tuhosti, hloubky a výšky sedu
  • nastavitelné opěrky rukou
  • nastavitelná bederní opěrka
  • nosnost 150 kg
  • sportovní design

Parametry zboží

Výška 100-110 cm
Šířka 64,5 cm
Hloubka 48-52 cm
Nosnost 150 kg
Materiál kov, látka, síťovina
Barva / Dekor černá/šedá
Výška sedu 45-55 cm
Šířka sedáku 50 cm
Hloubka sedáku 48-52 cm
Výška opěráku 55 cm
Šířka opěráku 51 cm
Výška nastavení pístu 10 cm
Mechanika synchronní
Opěrka hlavy ne
Područky ano
Materiál kříže kovový
Kolečka plastová
Nastavení výšky sedu ano
Nastavení hloubky sedu ne
Nastavení tuhosti sklonu ano
Výška područek od země 63-73 cm

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.