Potřebujete poradit? Volejte Po - Pá 8:00 - 16:00   +420 466 566 060
Doprava zdarma

Kancelářská židle Shiny

14 190 Kč 11 727 Kč bez DPH
Dostupnost: ? 4 - 6 týdnů

Seznam přání Kód produktu: P130111

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Kancelářská židle Shiny

Nemáte rádi klasický kancelářský styl a nechcete se většinu dne obklopovat kancelářskou šedí? Tak to Vás jistě zaujme kancelářská židle Shiny, které vás upoutá svým atraktivním, živým designem, který rozsvítí vaši kancelář. Nebojte se netradičnosti a vystupte z černobílé kancelářské klasiky s kancelářskou židlí Shiny.


Je jisté že čalounění židle Shiny je její dominantou, ale neměli by být opomenuty ani materiály, které nejsou vidět hned na první pohled. Rám sedadla celé židle je totiž vyroben z bukové překližky, tu poté doplňuje vrstva studené pěny, která zaručuje měkké sezení. Vše poté dotváří již viditelné čalouněné z lákavé modré látky, která dodává celé židli na otrlosti. Vyzývavý design je následně podržen i horizontálním prošíváním, které naleznete na čalounění opěráku židle Shiny.


Kancelářská židle Shiny Vás však nenadchne pouze svým designovým provedením, ale také širokými možnostmi nastavení, které zajišťuje synchronní mechanismus. Tato mechanika vám totiž nabídne nejen komplexní nastavení výšky sedáku i sklonu opěráku židle, ale rovněž možnost aretace židle v jedné z pěti přednastavených poloh. Dáváte-li přednost dynamickému sezení, nebudete zklamání – synchronní mechanismus nabídne i houpání s předsunutou osou houpání o 160 mm a s možností nastavení tuhosti pomocí regulačního šroubu, takže si při práci snadno protáhnete ztuhlé svaly. Synchronní mechanika taktéž zabezpečuje propojení sedáku a opěráku, tudíž během naklápění mezi sebou udržují konstantní úhel (s odchylkou 15 stupňů), díky čemuž se bude při nastavení opěráku přizvedávat i sedák.


Neopomenutelnou výhodou celé konstrukce židle a použitých materiálů, je i jeho vysoká nosnost až 130 kg. Tuto zásluhu si z velké části připisuje stabilní pětiramenná základna, která je vyrobena z leštěného hliníku. Ramena základny navíc doplňuje pětice pogumovaných koleček, která zajišťují tichý a jednoduchý pohyb.


Kancelářská židle Shiny je tak v konečném výsledku maximálně spolehlivou volbou, a to nejen díky svému designu a možnostem nastavení, ale také díky ergonomickému tvaru, který zajistí zdravé držení páteře a podpoří správný sed. Tomu dopomáhají i hliníkové područky, které uleví unaveným pažím.


Shiny tedy nabízí:

  • nastavení výšky
  • funkci houpání
  • aretaci v pěti polohách
  • stabilní hliníkovou základnu
  • pogumovaná kolečka
  • pevné čalounění
  • pěnovou výplň

Parametry zboží

Výška 96-103 cm
Šířka 64 cm
Hloubka 64 cm
Nosnost 130 kg
Váha 14 kg
Materiál látka, hliník
Barva / Dekor modrá
Výška sedu 44-51 cm
Hloubka sedáku 46 cm
Šířka opěráku 55 cm
Výška nastavení pístu 7 cm
Mechanika synchronní
Opěrka hlavy ne
Područky ano
Materiál kříže kovový
Kolečka pogumováná
Nastavení výšky sedu ano
Nastavení hloubky sedu ne
Nastavení tuhosti sklonu ano
Výška područek od země 66-73 cm

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Podobné produkty

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.