Úvod / Kancelářské židle / Čalouněné kancelářské židle

Čalouněné kancelářské židle

Pakliže si potrpíte na komfortní a měkké posezení, jsou pro vás čalouněné kancelářské židle jako stvořené. Pod na dotek příjemným čalouněním z prodyšných tkanin najdete bohaté polstrování, které se dokonale přizpůsobí křivkám vašeho těla. V čalouněném provedení nabízíme většinu modelů kancelářských židlí v mnoha provedeních, takže si zcela jistě vyberete tu pravou.

27 produktů
splňuje kritéria| 1  2  3 | Zobrazuji 12 produktů z 27

Čalouněné kancelářské židle doporučujeme zákazníkům, kteří dají na osvědčenou koncepci a upřednostňují pohodlí, které skýtá bohaté polstrování sedáku i opěráku. Základní modely z této kategorie startují na velmi příjemné ceně, pro milovníky nekompromisního komfortu však máme také špičkově vybavené modely. Do kategorie čalouněných modelů spadá i celá řada dětských židlí.

Pod potahem základních čalouněných židlí najdete osvědčenou PUR pěnu. U židlí z vyšších cenových relací si pak můžete vybírat také z moderních přizpůsobivých materiálů. Mezi ty patří líná pěna, která se skvěle přizpůsobí tvarům vašeho těla, či studená (HR) pěna, která vyniká pružností a poskytuje vysoký tepelný komfort za jakýchkoliv podmínek.

Čalouněné židle jsou nejčastěji potažené vysoce kvalitními látkami, které se vyznačují skvělou prodyšností a odolností proti otěru. Pokud byste rádi čalounění něčím ozvláštnili, vyberete si jistě z modelů v kombinaci tkanina – eko kůže, nebo tkanina – síťovina, které doplňují náš sortiment kožených a síťovaných kancelářských a konferenčních židlí.

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz