Úvod / Kancelářské židle / Síťované kancelářské židle

Síťované kancelářské židle

Síťované kancelářské židle jsou hitem posledních let, a to zcela zaslouženě. Síťovina v opěradle přináší vynikající tepelný komfort za jakýchkoliv podmínek. Je velmi prodyšná a v horkých dnech příjemně větrá, což je při celodenním sezení velkým bonusem. Síťovaný opěrák také dokonale kopíruje tvary vašich zad a nikde netlačí. Pro zajištění správné opor bederní páteře jsou pak síťované kancelářské židle vybaveny bederní opěrkou.

56 produktů
splňuje kritéria

cena
1 540 Kč12 690 Kč
Barva
Z Opěrka hlavy
Z Opěrka rukou

Kancelářská židle ADK Komfort

Kancelářská židle ADK Komfort

1 690 Kč
sleva - 15% skladem
ZOBRAZIT DETAIL

| 1  2  3  4  5 | Zobrazuji 12 produktů z 56

Absolutní pohodlí a tepelný komfort za každého počasí  - to jsou dva klíčové přínosy síťovaných kancelářských židlí a křesel. Síťovina coby materiál opěradla (případně i sedáku) nabírá v posledních letech na popularitě, a není se čemu divit. Jakmile si na tento příjemně větrající materiál zvyknete, není cesty zpět.

Krom prodyšnosti se síťovina vyznačuje také naprostou poddajností. Dokonale kopíruje křivky vašich zad a nikdy netlačí. Aby síťované kancelářské židli plnily i svou opěrnou funkci, jsou na kritická místa v oblasti beder a krční páteře vkládány pružné výztuhy. Pokud si vyberete židli vybavenou opěrkou hlavy, ve většině případů se můžete těšit na měkké polstrování v textilním potahu.

Kancelářské židle se síťovinou staví na stejném základu, jako židle kožené či čalouněné, takže máte k dispozici neochuzenou nabídku kombinací podvozků a polohovacích mechanik. Základ nabídky tvoří levné židlenastavením výšky sezení a sklonu opěráku, na opačném konci cenového spektra najdete speciální ergonomické síťované židle s možností nastavení každého jednotlivého prvku.

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2021 primazidle.cz