Úvod / Kancelářské židle / Speciální kancelářské židle / Kancelářská židle ADK Kalle

Kancelářská židle ADK Kalle

Naše cena:9 890 Kč
Cena bez DPH:8 174 Kč
Dostupnost: není dostupné
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Kancelářská židle ADK Kalle
Kancelářská židle ADK KalleKancelářská židle ADK KalleKancelářská židle ADK KalleKancelářská židle ADK KalleKancelářská židle ADK KalleKancelářská židle ADK Kalle

Kancelářská židle ADK KALLE

Kancelářská židle Kalle je nejen praktickým a funkčním vybavením, ale i skvělým designovým kouskem, který se může stát dominantou vaší kanceláře. Dynamický design je zabezpečen především kombinací hliníku a elegantní černé. Dohromady pak použité materiály vytváří moderní vzhled, v kombinaci s kvalitou a nadčasovým provedením.


Snoubení síťoviny a tkaniny vám dopřeje pohodlné sezení, které vám uleví od bolestí a sníží vaši únavu. Síťovina je použita jako výplň opěráku židle. Je zvolena velice prodyšná síťovina, která zabezpečuje potřebné proudění vzduchu, aby bylo zachované suché klima, především v teplých letních dnech. Tkaninu, která je velice příjemná na omak, poté najdete na sedáku. Tato tkanina je zvolena kvůli své pružnosti, odolnosti a schopnosti sloužit až několik let. Pod tkaninou také najdeme odolnou PUR pěnu, která dokáže udržet svůj tvar až po dobu 5 let. Pro atraktivní design je také sedadlo s opěrákem spojeno speciální hliníkovou deskou, která skvěle odráží světlo a elegantně doplňuje černé čalounění.


O širokou škálu možností nastavení se stará synchronní naklápěcí mechanismus s pětinásobnou aretací. Tato mechanika také umožňuje plynulé proměny úhlů sedáku a opěráku, nastavení hloubky sedu a tuhosti sklonu opěráku. Vše si můžete uzpůsobit tak ,aby jste co nejvíce ulevily vaší páteři a podpořili cirkulaci v dolních končetinách. Výškové nastavení židle v rozmezí 10 cm, je poté možné díky plynovému pístu s technologií "anti-shaky", která dokáže eliminovat případné otřesy.


Vše poté stojí na hliníkové základně, která je opatřena pěticí plastových koleček, které zajišťují velice tichý pohyb. Kolečka mají průměr 65 mm a poskytují židli společně s kvalitní základnou nosnost až 150 kg.


Mezi velice ceněné prvky židle, patří její hlavová a bederní opěrka a opěrky rukou. Použitá hlavová opěrka je speciálně rozšířená a výškově nastavitelná, tak, aby uspokojila co nejvíce uživatelů. Je taktéž vypletena síťovinou, aby bylo opření hlavy co nejpříjemnější. Flexibilní bederní opěrka, které je v nepřetržitém kontaktu s bederní částí zad, je taktéž výškově nastavitelná a lze s ní manipulovat i pohyby vpřed a vzad. Područky poté disponují 4D technologií, která umožňuje nastavovat jejich výšku, hloubku, úhel natočení a také vzdálenost od sedáku.


ADK Kalle tedy nabízí:

  • synchronní mechanismus s nastavením tuhosti, hloubky a výšky sedu
  • nastavitelné opěrky rukou s 4D technologií
  • nastavitelná bederní a hlavová opěrka
  • prodyšná síťovina
  • hliníkové prvky
ParametrPopis
Celková výška židle 114-123 cm
Područky Nastavitelné
Kolečka Plastová
Materiál kříže Hliníkový
Materiál Síťovina, Tkanina
Mechanika Synchronní
Nosnost 150 kg
Nastavení tuhosti sklonu ano
Nastavení hloubky sedu ne
Nastavení výšky sedu ano
Bederní opěrka ano
Celková šířka židle 74 cm
Opěrka hlavy ano
Výška nastavení pístu 10 cm
Průměr koleček 65 mm
Šířka kříže 64 cm
Výška područek od země 63-77 cm
Šířka opěrky hlavy 29,5 cm
Šířka opěráku 51 cm
Výška opěráku 58 cm
Hloubka sedáku 51 cm
Šířka sedáku 52 cm
Výška sedáku od země 46,5-51,5 cm
Barva Černá

Související produktyKatalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz