Úvod / Kancelářské židle / Speciální kancelářské židle / Kancelářská židle WAU, černá základna/tkanina

Kancelářská židle WAU, černá základna/tkanina

Naše cena:12 690 Kč
Cena bez DPH:10 488 Kč
Dostupnost: 8 týdnů
Množství + - ks
Máte dotaz? Zeptejte se nás!
+420 466 566 060
info@primazidle.cz
Kancelářská židle WAU, černá základna/tkanina
Kancelářská židle WAU, černá základna/tkaninaKancelářská židle WAU, černá základna/tkanina

Model Wau není pouhou kancelářskou židlí - představuje zcela nový způsob, jak za pomoci ergonomického designu přimět lidské tělo k co možná nejlepším výkonům na pracovišti. Pohodlí při práci, byť většinu z ní tvoří práce intelektuální, zásadním způsobem ovlivňuje vaši koncentraci, motivaci a výkonnost. Proto s pomocí ortopedických a fyzioterapeutických poznatků vzniklo toto unikátní kancelářské křeslo, které tvoří přirozené rozhraní mezi vámi a přístrojem, se kterým pracujete.

Základem komfortu je samozřejmě kvalitní polstrování. V případě tohoto modelu křesla Wau je využita moderní polstrovací pěna, díky níž je zajištěna pevná opora v kritických oblastech, a naopak dokonalá poddajnost tam, kde nejčastěji klasické židle tlačí. S pomocí polstrování jsou také vymodelovány ergonomické zóny, které zajišťují zdravé držení těla, postranní oporu páteře a správné prokrvení nohou.

Díky tomu se budete na křesle Wau cítit tak, jako byste během práce podstoupili relaxační masáž. Na tom má podíl také unikátně vyřešený spoj opěráku se sedadlem. Ten je umístěn velmi blízko kyčelnímu kloubu sedícího, takže mezi opěrákem a vaším trupem nedochází k žádnému vzájemnému pohybu. Díky tomu vaše záda využívají podpory opěradla 100 % času, který v křesle trávíte.

Samotné křeslo je velmi lehké, přesto stojí na robustní základně z lakovaného hliníku, která mu dává nosnost rovných 130 kg. Na tu pak navazuje plynový píst, umožnující upravit výšku sedáku v rozmezí 40 a 50 cm nad zemí. To je však pouze první krok k dosažení dokonale ergonomického pracoviště.

Zcela zásadní je nastavení výšky opěráku, které je u tohoto modelu možné v rozmezí celých 7 cm. Poté přijde na řadu samostatně nastavitelná opěrka bederních obratlů, u které lze krom polohy regulovat rovněž sílu přítlaku. Nastavení správné polohy vás pak nemine ani u samostatné opěrky hlavy. V posledním kroku je nutné upravit nastavení opěrek pro ruce, které můžete vysunout až o 9 cm, a také pootočit do optimálního úhlu.

Křeslo je potaženo prodyšnou a na dotek velmi příjemnou tkaninou v slategrey odstínu.

ParametrPopis
Celková výška židle 117-137 cm
Šířka opěráku 47 cm
Výška opěráku 76-86 cm
Vzdálenost područek (vnitřní/vnější) 50 cm
Výška područek (od sedáku) 17-26 cm
Hloubka sedáku 51 cm
Šířka sedáku 48 cm
Výška sedáku 40-50 cm
Maximální nosnost 130 kg
Mechanismus Slid

Související produktyKatalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2021 primazidle.cz