Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Nadrozměr - TopTrans

Sedací pytel Holiday

2 561 Kč 2 117 Kč bez DPH
Dostupnost: 4 - 6 týdnů
Seznam přání Kód produktu: P5239

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Toto zboží je buď příliš rozměrné, nebo těžké. Doprava tohoto zboží bude realizována přepravcem za zpoplatněnou částku 300Kč.

Sedací pytel Holiday

Sezení na zemi je pro někoho jistě velmi pohodlnou volbou, avšak proč si jí nezpříjemnit, abyste nemuseli sedět na studené podlaze. Tuto možnost mnohem komfortnějšího sezení vám poskytne sedací pytel Holiday, který nabídne dostatek prostoru, a to nejen k sezení. Dotvořte si svůj relaxační prostor tímto rafinovaným kouskem vybavení se všestranným využitím.


Ceněnou výhodou sedacího pytle Holiday jsou jeho zajímavé možnosti tvarování. Díky praktickému kruhovému půdorysu, se můžete v jeho středu útulně "zavrtat", tak aby vás pytel objal a poskytl příjemné sezení, nebo můžete využít celou plochu pytle a příjemně na něm ulehnout. Skvěle poslouží i jako podložka pro nohy, aby jste svá chodidla měly v teple. Díky své velikosti nabídne dostatek prostoru nejen pro děti, ale i dospělého. Nosnost pytle 120 kg na toto vše totiž bohatě postačí.


Potah sedacího pytle Holiday je vyroben z potahové látky, která je pevná a odolná. Výplň křesla poté tvoří kuličkový polystyren, který lze snadno přesypávat. Ceněnou výhodou je také samostatný otvor a dvojitý uzávěr pro doplnění nebo odebrání výplně, tak abyste si tvrdost sezení mohli zcela přizpůsobit.


Holiday tedy nabízí:

  • polystyrenovou výplň
  • maximální přizpůsobení
  • pohodlí
  • vysokou nosnost
  • prostorné sezení
  • praktické tvarování

Parametry zboží

Výška 27 cm
Šířka 120 cm
Hloubka 120 cm
Nosnost 120 kg
Materiál látka
Barva / Dekor modrá
Materiál látka

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Podobné produkty

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.