Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Vyprodáno

Studentská kancelářská židle Novello White

Tento produkt je bohužel vyprodaný

Prohlédněte si další polohovací židle do kanceláře.

Seznam přání Kód produktu: P130851

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Studentská kancelářská židle Novello White

Trávíte jako student dlouhé hodiny u počítače či knih a učebnic? Již vás nebaví unavená záda a neustálá nutnost protahování? Máme pro vás řešení - studentskou židli Novello White, která poskytuje oporu zad, bederní opěrku, nastavitelné opěrky rukou a pohodlné, přizpůsobitelné materiály.


Opěrák židle Novello White je vypleten velice prodyšnou síťovinou, která zaručuje udržení suchého prostředí v dotykových oblastech, kde se záda setkávají s opěrákem. Dále je velice pružná a přizpůsobí se tak sedícímu, i přes svojí pružnost však zůstává pevná a odolná. Na sedáku poté naleznete čalounění z na dotek příjemné látky, která je měkká, ale taktéž pevná a odolná.


Polohovací houpací mechanika, kterou je židle osazena, ovládá funkci houpání. Funkce zaaretování sedáku v jedné svislé poloze a nastavení tuhosti sklonu, jsou také samozřejmou funkcí tohoto mechanismu. Houpací mechanika taktéž zabezpečuje propojení sedáku a opěráku, tudíž během naklápění mezi sebou udržují konstantní úhel (s odchylkou 15 stupňů), díky čemuž je i při pohybu židle, páteř neustále ve stejné poloze.


Stabilitu židle zajišťuje pevná plastová základna s pěti rameny. Ramena poté doplňuje pětice plastových koleček o průměru 50 mm, která zaručují snadný pohyb po podlahových krytinách všeho druhu. Pevná základna je navíc vybavena výkonným plynovým pístem, který umožňuje nastavení výšky sedu v rozmezí až 7,5 cm.


V neposlední řadě je třeba upozornit na bederní opěrku a opěrky rukou, kterými je židle Novello White vybavena. Jak bederní opěrka, tak opěrky rukou s měkčenou dotykovou plochou, jsou výškově nastavitelné. Jsou tak jednoduše přizpůsobitelné, aby odpovídali potřebám sedícího, a dopřáli mu co největšího pohodlí a úlevy.


Novello White tedy nabízí:

  • síťovaný opěrák
  • nastavitelnou bederní opěrku
  • měkčené područky
  • nastavitelné područky
  • univerzální kolečka
  • možnost houpání
  • výškové nastavení

Parametry zboží

Výška 95-102,5 cm
Šířka 66 cm
Hloubka 60 cm
Nosnost 120 kg
Materiál látka, síťovina, plast
Barva / Dekor černá/bílá
Výška sedu 44-51,5 cm
Šířka sedáku 48 cm
Hloubka sedáku 46 cm
Výška nastavení pístu 7.5 cm
Mechanika houpací
Opěrka hlavy ne
Područky ano
Materiál kříže plastový
Kolečka plastová
Nastavení výšky sedu ano
Nastavení hloubky sedu ne
Nastavení tuhosti sklonu ano

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Podobné produkty

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.