Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Nadrozměr - TopTrans

Závěsné dvojkřeslo Czillo XL se stojanem

29 590 Kč 24 455 Kč bez DPH
Dostupnost: 4 - 6 týdnů
Seznam přání Kód produktu: P133695

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Toto zboží je buď příliš rozměrné, nebo těžké. Doprava tohoto zboží bude realizována přepravcem za zpoplatněnou částku 300Kč.

Závěsné dvojkřeslo Czillo XL se stojanem, krémové

Závěsné dvojmístné křeslo Czillo XL má jedinečný oválný tvar, díky kterému vám může poskytnout potěšení v podobě vysoké míry komfortu a odpočinku. Toto dvojkřeslo ve vás taktéž vzbudí důvěru díky použitému masivnímu impregnovanému smrkovému dřevu, které je lepené ve vrstvách a tvoří základ zmíněné oválné konstrukce. Použití tohoto dřeva poskytuje závěsnému dvojkřeslu stabilitu, odolnost, pevnost a především dlouhou životnost, díky které si budete moci pohodové sezení v tomto dvojkřesle užívat po dlouhou dobu.


Komfort dvojkřesla není však zabezpečen pouze jeho nápadnou konstrukcí, ale také prostorným polštářem, který slouží jako sedák a opěrák a rozvíjí se po celém obvodu konstrukce. Už na první pohled polštář podněcuje k odpočinku a chvílím pohody. A to především díky svému čalounění a výplni, kdy je čalouněný pevnou krémovou látkou a vyplněn PUR pěnou, která zajišťuje extra měkkost. Polštář lze navíc ke konstrukci přichytit pomocí jednoduchých šňůrek, díky čemuž bude držet na svém místě.


Díky stojanu křeslo jednoduše zavěsíte bez potřeby vrtání do stropu či do trámu pro uchycení a zavěšení křesla. Stojan také umožňuje přesouvání křesla, například z venčí dovnitř, například dle ročního období. Stojan je vyroben z masivního ohýbaného smrkového dřeva, které je impregnované, aby bylo maximálně odolné. Využití takto kvalitního a surového materiálu pak garantuje stabilitu celé konstrukce, díky čemuž si budete moci užít bezpečné sezení a houpání.


Czillo XL tedy nabízí:

  • smrkovou konstrukce
  • pohodlný měkký polštář
  • jednoduché zavěšení
  • moderní komfortní tvar
  • stabilní stojan (172x59x24 cm)

Parametry zboží

Nosnost 200 kg
Hloubka sedu 45 cm
Materiál látka, masivní dřevo
Barva / Dekor smrk/krémová
Rozměr křesla (š.h.v.) 175/82/120 cm
Rozměr stojanu (š. h. v.) 240/137/183 cm
Materiál dřevo

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.