Úvod / Dětské židle / Dětské židle čalouněné látkou

Dětské židle čalouněné látkou

Pokud hledáte nejširší nabídku, doporučujeme projít právě tuto kategorii látkou čalouněných dětských židlí. V látkovém provedení nabízíme všechny dětské modely, takže si můžete vybrat ze všech myslitelných konstrukčních i designových provedení. Látkou čalouněné židle jsou přitom optimálním kompromisem – nabídnou jak měkké polstrování s optimální oporou zad, tak vysokou prodyšnost a tepelný komfort.

16 produktů
splňuje kritéria


Dětská židle Darian Bis, růžová

Dětská židle Darian Bis, růžová

1 090 Kč
sleva - 27% skladem
ZOBRAZIT DETAIL

| 1  2 | Zobrazuji 12 produktů z 16

Látkou čalouněné dětské židle jsou stálým základem naší nabídky, proto zde najdete nejširší výběr ze všech kategorií dětských židlí. Výhodou tohoto provedení je, že v sobě snoubí to nejlepší jak z eko kůží čalouněných, tak síťovaných dětských židlí. Z první kategorie si bere možnost měkkého polstrování sedáku i opěráku, z druhé pak zase prodyšnost a vynikající tepelný komfort.

Pro výrobu dětských látkou čalouněných židlí používáme tkaniny, které se vyznačují jak snadnou udržovatelností a vysokou odolností, tak na dotek velmi příjemným povrchem. Samozřejmostí je kvalitní ergonomické tvarování, které pomůže dítěti získat návyky zdravého sezení.

Mezi více než 30 modely v této kategorii naleznete jak pestré dětské židle pro ty nejmenší, tak usedlejší barevné kombinace pro starší děti. Díky širokým možnostem nastavení výšky židle a vysokým nosnostem námi používaných polohovacích mechanismů židle dítěti poslouží po mnoho let - až do chvíle, než přijde čas pořídit dospělou kancelářskou židli.

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz