Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Doprava zdarma

Dřevěné pískoviště se stříškou Slim, modré - 120 cm

1 862 Kč 1 539 Kč bez DPH
Dostupnost: ? 2 - 3 týdny
Seznam přání Kód produktu: P133578

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Dřevěné pískoviště se stříškou Slim, modré - 120 cm

Poskytněte svému dítěti prostor pro užití čerstvého vzduchu, zábavy a veselosti a potěšte ho dřevěným uzavíratelným pískovištěm Slim na vaší zahradě. Můžete se spolehnout, že při výrobě pískoviště Slim bylo dbáno na každý detail, tak, aby bylo vytvořen bezpečný hrací prostor pro děti, který však zůstane esteticky líbivý, poskytne praktické funkce a zaručí dlouhou dobu využívání. Pískoviště má navíc přiměřené rozměry pro poskytnutí hracího prostoru pro více dětí, tak aby si mohly společně užít chvíle plné zábavy. Do pískoviště je navíc možné nasypat až okolo 180 kg písku.


Konstrukce pískoviště Slim je vyrobena z vysoce kvalitního suchého impregnovaného borovicového dřeva (tloušťka desky 18 mm). Suché dřevo zabezpečuje dlouhou životnost a vysokou odolnost pískoviště, tak, aby si jej vaše děti mohli užívat po dobu několika let. Dřevo je navíc dokonale opracované, ohoblované a obroušené, se zaoblenými hranami, aby bylo využívání pískoviště zcela bezpečné. Jistě oceníte i předvrtané otvory ve dřevě, které usnadní a urychlí montáž celého pískoviště. Impregnováno schváleným ekologickým impregnačním prostředkem splňujícím normu EN71-3 - barva na hračky.


Stříška pískoviště nabídne vodorovné i výškové nastavení, pro zajištění stínu a pro snížení stříšky, až do úrovně spodní konstrukce, kdy stříška poskytne uzavření pískoviště a jeho ochranu před nečistotami. A to pomocí jednoduchého mechanismu, bez potřeby použití jakéhokoli nářadí. Během chvilky lze tedy pískoviště prakticky uzavřít a ochránit proti nečistotám.


Součástí tohoto produktu je taktéž černá agrotextilie, která funguje jako skvělá izolace od země. Díky tomu se písek nemísí s hlínou, je v určitém množství zabráněno prorůstání plevele a rostlin a je omezena možnost proniknutí hmyzu, škůdců a žížal do písku.


Slim tedy nabízí:

  • možnost nastavení stříšky
  • možnost uzavření pískoviště pomocí stříšky
  • opracované borovicové dřevo
  • izolační agrotextilii

Parametry zboží

Výška 120 cm
Šířka 120 cm
Délka 120 cm
Materiál látka, masivní dřevo
Barva / Dekor hnědá/modrá
Tloušťka 2 cm

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.