🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

5 tipů pro vytvoření útulné kanceláře

V práci trávíte mnoho času. Většinou jde o 40 hodin času týdně. A to je pořádná porce vnějšího vlivu na vaši psychiku a ovlivnění pracovního výkonu. Zda půjde o negativní či pozitivní působení můžete ovlivnit i vy.

 

5 tipů pro vytvoření útulné kanceláře

V kanceláři se musíte cítit skoro jako doma. Musí vám být příjemné pobývat v ní a mělo by vás to těšit. Je pár triků, jak vnést do prostoru trochu toho vřelého pocitu a tepla domova. Zatočte s nudnou šedí pracoviště a vytvořte si oázu klidu, kde bude radost pracovat. Kreativita a nové nápady tak přijdou snáz.

Malé věci dělají velká kouzla

Jedno staré pořekadlo praví: „I s malým kašpárkem, jde zahrát velké divadlo.“ Tuto myšlenku lze aplikovat na spoustu věcí. Přetavme to na zařízení kanceláře. Stačí přidat pár drobností a zaměřit se na detaily. Jak si zútulnit kancelář?

1) Fotografie
2) Čistý stůl
3) Umění
4) Rostliny
5) Kancelářské židle

Fotografie oživí i ten nejsmutnější kout

Nakupte dva, tři designově zajímavé rámečky a nechte vyvolat fotografie své rodiny, domácích mazlíčků nebo přátel. Prostě si tam vsaďte cokoliv, co máte rádi a bude Vás těšit každodenní pohled na ně. Vystavte je na polici, parapetu nebo stole. Tam kde jsou dobře viditelné.

Čistý stůl je dobrá vizitka

Naučte se mít na stole uklizeno. Nejen, že Váš pracovní výkon vzroste, ale lépe to působí na klienty a kolegy. V nepořádku budete stále něco hledat. Když má vše své místo, jde hned všechno od ruky. Vybavte se pěkným stojánkem na psací potřeby a kancelářské nezbytnosti. Sešívačka, guma či lepicí páska nesmí chybět. Můžete si nechat vyrobit originální podložku pod myš. Třeba s mottem, které vás definuje.

I laik ocení kvalitní umění

Každý by měl vlastnit aspoň jeden kvalitní kousek uměleckého díla. Jestli to bude obraz, soška nebo nějaká skulptura je čistě na vás.

Zeleň je dobrá, rostliny potěší

Květiny má rád každý. Ale ty řezané rychle odejdou. Rostliny osazené v květináči přinesou mnoho užitku po dlouho dobu. Některé z nich, mohou být i užitečné. Třeba takové datlovníky a palmy napomáhají čistit vzduch. Navíc jsou to nenáročné druhy na údržbu. Nebude jim tedy vadit občasné zapomenutí zalití nebo nedostatek světla. Květiny ozdobné listem. Pořídit si můžete i kvetoucí. Takovou orchidejí nebo bromélií nikdy nic nezkazíte. Výbornými pomocníky v zútulnění kanceláře jsou banánovníky a tlustice.

Sedět celý den, jedině zdravě

Jak již bylo řečeno. V kanceláři strávíte něco kolem 40 hodin týdně. Dost prosezených hodin. Dopřejte si proto kvalitní vybavení a nechte si ke stolu přistavit funkční židli, která nebude ničit vaše záda. Kancelářských židlí máme dostatek.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.