⚠️ ⚠️ ⚠️ Víkendová sleva na nezlevněné položky 🔟% - zadejte slevový kód "PRIMASLEVA" - kód zadáte v košíku a získáte slevu 10%. ⚠️ ⚠️ ⚠️
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Nudí vás stávající interiér? S korkem na nudu můžete zapomenout

Nudí vás stávající interiér? S korkem na nudu můžete zapomenout

Máte rádi ekologické produkty a zároveň se chystáte na malou přeměnu vašeho domova? Přemýšleli jste o korku? Korek vypadá úžasně a vrací se zpět k nejnovějším módním trendům. Tento stylový materiál je recyklovatelný, tudíž ideální pro milovníky, kteří dbají na životní prostředí. Navíc, pokud si libujete v neutrální výzdobě, korek bude skvělý doplněk, který vám pomůže získat trochu rustikálního vzhledu, ale nezasytí prostor.

Podívejte se na naše oblíbené způsoby, jak využít korek v každé místnosti ve vašem bytě či domě.

Rovnou až ke stropu

Nudí vás bílý strop? Vyřešte to jednoduše a zakryjte nudný strop korkem. Pokud nemáte v místnosti odhalené trámy a chcete udělat nějaký radikálnější krok, právě korek bude jedinečným a elegantním pomocníkem. Korek se dá koupit v rolích, za poměrně přijatelné ceny. Aby strop řádně vynikl, přidejte větší lustr se zlatými a bílými akcenty, tmavou pohovku a nápadité dekorace v tmavých barvách.

Buďte kreativní a originální

Další důvod, proč si po dobré večeři dopřát skleničku dobrého vína. Existuje tisíce návodů, jak opět využít zátky od vína, ale napadla vás někdy koupelnová předložka? Předložku si velmi jednoduše vyrobíte pomocí protiskluzové podložky, kontaktního lepidla a několika zátek od vína. Poté jednoduše zátky nalepíte na podložku a necháte zaschnout. Pokud vám mnoho korků zbylo, zabrouzdejte po internetu a vyrobte si další originální dekorace do své koupelny.

Obyčejně neobyčejná zeď

Neváhejte nad malbou zdí, vymalujte korkem. Jestliže hledáte jedinečný způsob, jak vylepšit zeď, korek bude skvělá volba. Korková zeď například v jídelně, působí přirozeně, teple a přidá texturu do vaší místnosti. Tuto jedinečnou malbu můžete použít v každé místnosti, na kterou můžete zavěsit fotografie nebo obrazy.

Podlahy

Podlahy z korku jsou používané a velmi oblíbené už více jak 80 let. Tak jako laminátová podlaha má své pro i proti, tak stejně korková podlaha má své klady a zápory. Korková podlaha vyniká díky svému krásnému vzhledu a díky snadné manipulaci může být lehce a levně renovována. Tudíž je velmi vhodná pro aktivní rodiny. Dále pak může poskytnout přirozenou zvukovou izolaci a odolat růstu plísní.


Korek je ideální jak pro zimní zahrady, obývací pokoje, ale i ložnice a dětské pokoje.

Dětský pokoj

Pravděpodobně každý z nás, měl ve svém pokoji alespoň kousek korku, ať už na podlaze, zdi nebo jako nějakou dekoraci. Zřejmě i pro vás jako dítě byl korek velmi nudný a ničím zajímavý. Tudíž jste zřejmě nepomysleli na to, že ve skutečnosti může být kousek korku v dětském pokoji zajímavý a praktický. Zkuste spojit designové s praktickým a vytvořte dětem z tohoto materiálu čtverce, které připevníte na zeď. Na tyto čtverce může vaše dítě zavěsit své mistrovské dílo, které jednoduše každou chvíli můžete vyměnit.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.