⚠️⚠️⚠️ Totální výprodej likvidace skladu - slevu až 50% v celém eshopu. Neváhejte akce je platná po omezenou dobu. ⚠️⚠️⚠️
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Objevte kouzlo sedacích vaků

Jaké mi mohou sedací vaky přinést výhody a z jakého materiálu se dnes vyrábí? Po přečtení našeho článku budete mít jasno! Tak jdeme na to!

Sedací vaky jsou známé pro svůj dokonalý komfort a jsou preferovány lidmi všech věkových kategorií. Opravdu nezáleží na tom, kolik je vám let, stále zůstává prioritní pohodlí, které vám jistojistě sedací vaky mohou nabídnout.  

Byly chvíle, kdy se každý člověk předháněl v tom, aby koupil ten nejlepší sedací vak do svého interiéru, ale brzy tento útulný nábytek ztratil svůj neobyčejný význam mezi některým dalším moderním vybavením dnešní doby, které někdy není ani pohodlné, zdravotně bezpečné, ale je moderní, a proto jej lidé kupují.

Nejen že jsou sedací vaky pohodlné, ale mají také určité výhody, které se v našem článku můžete dozvědět.

Výhody sezení na sedacím vaku

Sedací vak dokáže dokonale kopírovat tělo každého člověka, a proto se stává tolik pohodlným. Sedací pytle či vaky jsou vyrobené na principu kancelářských ergonomických křesel s tím rozdílem, že vaky dokáží, jak již bylo zmíněno, dokonale lemovat proporce vašeho těla a jsou tedy více pohodlné.

Pro některé lidi jsou sedací vaky nejen pohodlné, ale také levnějším způsobem moderního a bezpečného sezení. Díky tomuto nábytku nemusíte finančně strádat a tvořit kompromisy mezi kvalitou různého nábytku.

Sedací pytle lze umístit do obývacího pokoje místo křesel, ale i do některých IT firem, jako odpočinkové židle pro zaměstnance, kteří zde tráví přestávky či dokonce diskutují a probírají možnosti práce.

Proč mít alespoň jeden z vaků doma?

Lidé, kteří vidí v sedacím vaku pouhou židli, se velmi mýlí. Vaky byly vyvinuty výhradně proto, aby zvyšovaly pohodlí ve vašem životě.

Možná si ještě vzpomínáte na první pytle, které byly k dostání již na počátku dvacátého století. Takové pytle nebyly moc pohodlné, a proto se na trh dostaly propracovanější a mnohem více kvalitní sedací vaky, které se několikanásobně liší od předchozí verze.

První generace vaků byla zhotovena pomocí hůře čistitelných materiálů s ne moc kvalitní výplní. Dnes jsou vaky o něco více propracované se svrchním materiálem z nylonu, který je dokonale udržovatelný a jejich vnitřní část tvoří polystyrenové kuličky, jenž zajistí pohodlí a správné tvarování podle vašeho těla. Co je tedy velmi ideální, je možnost odebírání či přidávání výplně do vaků. Takovou možnost vám nabízíme na primažidle.cz u veškerých sedacích vaků. Tak co říkáte? Pokud rádi odpočíváte s knihou v ruce či notebookem na klíně, nepřemýšlejte moc dlouho a objednejte si některé z našich vaků, které budou vyhovovat jak designem, pohodlím, tak i vašim potřebám.   

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.