🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Pět nejčastějších otázek týkající se kancelářských židlí

Cítit se pohodlně na své kancelářské židli. To je podmínka všech, kteří tráví celý den v kanceláři. I přesto, že tuto skutečnost chápe většina z nás, najde se mnoho lidí, kteří si po návratu domů stěžují na vysilující bolesti zad, krku a dokonce i kolen či kyčlí. Pravdou je, že mnoho lidí ani netuší, že využívá nesprávně zvolenou kancelářskou židli. Níže pro vás máme několik otázek týkajících se kancelářských židlí, na které byste měli znát odpověď.

Kolik hodin mohu strávit na kancelářské židli, aby sezení bylo pro mé zdraví bezpečné?

Za bezpečné se považuje osm hodin. Ale jen v případě, že máte možnost alespoň každou hodinu vstát a protáhnout se. Stačí si odskočit na toaletu či pro sklenici vody. Pokud investujete do správné kancelářské židle a dopřejete si několikrát během pracovní doby protažení těla, po návratu domů se nebudete cítit rozlámaní a bez energie.

Jenže, jakou kancelářskou židli vybrat?

Chápeme, že kancelářských židlí je nepřeberné množství, ale jedno je jisté. Židle by měla mít ergonomickou zádovou opěrku, bederní opěrku, područky a především výškově nastavitelný píst, který nastaví výšku pro různě vysoké lidi a nosnost by měla být do 110 - 150 kilo. Pokud jste si jisti, že židle lze nastavit pro každého člověka, jistě se bude jednat o správnou židli. 

Nákup pohodlné židle způsobí nesoustředěnost a méně odvedené práce?

Pokud si myslíte, že pohodlná židle způsobí nesoustředěnost a odvedené práce bude minimum, tak jste na velkém omylu. Naopak, ve většině případů kvalitní židle dokáže zvýšit produktivitu a soustředěnost člověka. S nekvalitní židlí budete mít po chvíli sezení tendenci sjíždět tělem dolů ze sedáku, budete kulatit záda, což povede k tupé bolesti krční páteře a budete unavení, proto nebudete moci odvádět dokonale propracovanou práci. Věřte, kvalitní a hlavně správně zvolená židle je pro lidi pracující v kanceláři nepostradatelný společník.

Pracuji z pohodlí domácí kanceláře, kterou židli si mám koupit?

Kožená kancelářská židle by byla ideální a luxusní volbou, ale do teplých dnů je pro mnohé lidi k dlouhému sezení méně vhodná. I když se kožená židle představuje jako velká, masivní a výkonná židle s luxusním vzhledem, která poskytuje určitý komfort, máme pro vás alternativu, která zajistí jak luxusní vzhled, zdraví člověka, soustředěnost a nekonečný komfort. Kancelářská židle Hero může být tím správným adeptem pro vaší domácí kancelář. 

Perfektní kancelářská židle, kterou mohu použít pro více účelů?

Někdy člověk potřebuje židli, která lze využít jak k práci, tak i pro jiné účely, jako je například relaxace. A ano, existuje mnoho takových židlí. My vám můžeme nabídnout kancelářskou židli Baron, kterou využijete ve své kanceláři i například ve vaší oblíbené místnosti pro odpočinek. Židle má nádherný futuristický vzhled, příjemné polstrování a vysokou nosnost.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.