🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Přeměňte svůj interiér pomocí hřejivé oranžové

Přeměňte svůj interiér pomocí hřejivé oranžové

Chcete svůj interiér přeměnit v útulný a hřejivý domov? Přemýšlejte nad oranžovou. Tak schválně, kolik má váš obývací pokoj oranžových prvků? Oranžová není barva pouze podzimu. Pocit barvitého prostředí padlými listy nebo oranžové dekorace mohou být přítomny během každého období. Kromě tohoto blahodárného pocitu, oranžová barva získává popularitu v každém designu a také pokud jste si všimli, častěji se začíná vyskytovat v časopise a katalozích. Nejčastěji se používá pomerančová, mandarinková nebo rustikální oranžová.

Začínejte venku

Stejně jako černá, může být oranžová barva v interiéru poměrně odvážným krokem. To je důvod, proč se mnoho lidí této barvy raději vzdá. Jestliže stále tápete, prozatím vyzkoušejte váš exteriér sladit do oranžové. Nezapomeňte své kreativní myšlení vypustit na povrch. Myslete na to, že oranžová je energická barva s živou povahou, která by měla být použita v místech, kde vy a vaše rodina vyvíjíte větší aktivitu. Nejdříve vyzkoušejte nápadité dekorace, jako jsou polštáře, svíčky nebo svícny.

Oranžová v interiéru - tematické dekorace

I vy jste toho názoru, že tematické místnosti jsou takzvaně out? Velmi se pletete, protože tyto místnosti nikdy nebyly více populární. Oranžová je vynikajícím odstínem pro přidání zemského tématu, a to zvláště pokud se chystáte zařídit váš interiér v jihozápadním - teplém stylu bydlení, nebo tropickém s tmavě modrým nábytkem. Například modrou pohovkou.

Oranžový nábytek

Oranžový tón je vhodný pro lidi, kteří vyhledávají tvárnost, barvitost a nemají rádi nudu. Přesněji mluvíme o lidech, kteří se nebojí v obchodech s nábytkem sáhnout po odvážnějším kousku křesla nebo o těch, kteří hledají něco jiného než pouze monotónní vybavení.

Oranžová působí velmi atraktivně a svěže. Dokáže povzbudit člověka k dobré náladě a aktivitě. Barvu použijte skromným způsobem, ale i tak zajistíte dokonalou a fascinující tvář vaší místnosti. Jak jsme již řekli,  nemusíte malovat zdi na oranžovo, stačí přidat jednoduchý koberec, pohovku nebo nějaká umělecká díla.

Design pro odvážnější

Oranžová je opravdu vlivná barva, která dokáže tolerovat i další výrazné tóny. Návrháři, libující si v extra moderních interiérech přišli na to, že oranžová vypadá úžasně i s vášnivou červenou. I v tom případě, kdy je červená aplikována na větší plochy, jako je strop. Pokud si nejste jisti světle oranžovými zdmi a červeným stropem, přidejte červený čalouněný nábytek nebo příslušenství.

Vybírejte ze správného tónu

Vybíráte nějaký tón, ale vůbec si nejste jisti jaký? Nedivíme se, oranžová je k dostání v mnoha odstínech, proto může být rozhodování velmi těžké. Každému z nás se líbí jiný odstín oranžové, proto můžeme pouze doporučit, který odstín je pro jakou místnost neideálnější. Použití tmavší barvy například se zlatými akcenty, se hodí převážně do míst, které potřebují uvolněnou atmosféru a těmi jsou ložnice. Zatímco takzvané živé tóny se hodí na nejvíce aktivních místech, kde vykonáváte většinu vašich činností (obývací pokoje, herny, kanceláře aj.).

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.